Bilgilendirme Minecraft 1.8 Güncellemesi ve Sunuculardan Para Kazanmak (EULA)

_KingCraft_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
#
# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:
#
# EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x0000000012bec3f0, pid=4664, tid=704
#
# JRE version: Java(TM) SE Runtime Environment (7.0_76-b13) (build 1.7.0_76-b13)
# Java VM: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (24.76-b04 mixed mode windows-amd64 compressed oops)
# Problematic frame:
# C [ig7icd64.dll+0x8c3f0]
#
# Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows
#
# An error report file with more information is saved as:
# C:\Users\Can\AppData\Roaming\.minecraft\hs_err_pid4664.log
#
# If you would like to submit a bug report, please visit:
# http://bugreport.java.com/bugreport/crash.jsp
# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.
# See problematic frame for where to report the bug.
#
AL lib: (EE) alc_cleanup: 1 device not closed

abiler shaders yükledim shaders pack seçince oyun çöküyo yardım!!! (java 7 update 75)[DOUBLEPOST=1422957020,1422955227][/DOUBLEPOST]java 8 denicem :olgun:[DOUBLEPOST=1422958390][/DOUBLEPOST]:( olmadı

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence harika olmuş
biz farkın da olmadan çok daha güzel bir ortam oluşacak ve bu ortamı geliştireceğiz yanı sıra bu düzeni bozmaya çalışan veletlerde türeyecek hazırlıklı olun :)

Leqo

MineKnight MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bencede EULA güzel bir şey zaten işimizi engellemiyor benim :S

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok iyi olmuş vipler kılıçlarıyla 9 metre uçuruyorlardı iyi oldu

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrikler harika bir hort. Ancak EULA'nın üzmesi değil sevindirmesi lazım çünkü P2W (Pay to win) olayı gerçekten oyun deneyimini kötüleşiriyor. Nasıl para kazanıcağız diye düşünüyorsanız oyunculardan bağış isteyin kozmetik ve tag falan satın.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oldu, Biz zaten öylesini açıyoruz serveri ???
Uymuyrum, Cracked de sunucum var. hatta inadına 100.000 elmas satıcam 10TL'ye hadi gel hapse attır abisi.
Uymuyorum hadi cezası neymiş?

FurkanOfficial

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Microsoftun **** tutuştu herhalde, daha çok Premium, daha çok para Olay bu :/ Ama bizim server zaten bu kurala uymuyacak.
hem Uniocraftın dediği gibi server Crack :)

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Microsoftun **** tutuştu herhalde, daha çok Premium, daha çok para Olay bu :/ Ama bizim server zaten bu kurala uymuyacak.
hem Uniocraftın dediği gibi server Crack :)
Hatırladığım kadarıyla bu eula gelirken Microsoft, Mojang'ı satın almamıştı daha..

Oldu, Biz zaten öylesini açıyoruz serveri ???
Uymuyrum, Cracked de sunucum var. hatta inadına 100.000 elmas satıcam 10TL'ye hadi gel hapse attır abisi.
Uymuyorum hadi cezası neymiş?
Tazminat, olmadı hapis :|

DemonasMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Banane EULA'dan sunucum var hiçbir kurallına uymuyorum sanki parasını mojang ödüyor sunucuyu o yapmış gibi. Plugin ile skinler artık geri geldi problem yok zaten EULA'yada uymuyorum napacak sunucuyu hackleyip sunucuyu mu kapatcak? DDoS mu atcak? adamları mı banlayacaklar?:ban: sorun çözülmüştür! :alkış::nyan:

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Eğer anlaşmaya uymazsan para cezası ödemek zorundasın. Eğer ödemezsen serverına girişi kapatabilirler. Bunun için host şirketine bir şey yazmasına gerek yok, zaten açtığın serverı uzaktan görüyorlar ve kontrol edebiliyorlar. Eula anlaşması bir nevi uzaktan plugin.