Minecraft Batıklar

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

1535985668931.png

Minecraft Batıklar

Selam dostlar, bir Minecraft konusuna daha hoş geldiniz. Bugünkü Minecraft konumuzda Minecraft'taki batıklardan bahsedeceğiz. İyi eğlenceler, iyi okumalar dilerim.

Bildiğiniz üzere Minecraft'ta 1.13 sürümüyle "batık"lar geldi. Batıkların gelmesiyle okyanus maceraları daha heyecanlı hale geliyor ve bu yeni özellikler, oyunda daha eğlenceli vakit geçirmemizi sağlıyor. Onları yeni sürümünde görmek gerçekten hoş. Eğer batıkların ne olduğunu bilmiyorsanız şöyle açıklayabilirim; batık, herhangi bir geminin enkaz yaşamış, yani batmış, kırılmış veya parçalanmış haline denir. Batıklar, okyanusun en derinliklerini işgal eder, en diplerinde boy gösterirler. Bunlardan birini Titanik yaşamıştı; gemi bir buz dağına çarpmıştı ve 2 saat 40 dakikalık bir süre zarfında batmıştı. Batığı ise okyanusun 3.7 km'ye dayanan derinliklerindedir, bu geminin enkazı hala günümüzde araştırılmaktadır.

1535988962835.png

Batıklar ne kadar derine inse de, Minecraft'ta bu derinliklere ulaşmak ve batıkların zorluklarını aşmak imkansız değil. Birçok yerde, birçok okyanus arar, bulur ve onları gezersek, belirli bir ihtimalle onları bulabiliriz. Hatta bazı gizli komutları kullanarak bulabiliriz fakat benim tavsiyem, oyunu daha eğlenceli hale getirmeniz için taktik geliştirmeniz yönünde olacak.
Batıkların olması, görüntü açıdan hoş olmayabilir ancak bu enkazların varlığına bir de başka tarafından bakabiliriz. Minecraft 1.13 versiyonu ile batıklar geldi ve batıklarda, survival oynarken işinize yarayabilecek eşyaları içeren sandıklar bulunuyor. Evet! Yanlış duymadınız, batıklarda sandık bulabileceğiz; harita, zümrüt, kömür ve daha fazlası... Bu enkazlar gerçekten denizleri ilginç yerler haline getirmiş durumda. Bu arada biliyor musunuz, batıkları biz gerçek hayatımızda bir su aracı ile bulabiliyoruz, ancak Minecraft'ta bu daha kolay. En kolay şekilde yani yüzerek, suya dalarak onları arayabiliyor ve bulabiliyoruz. Batıkların yan çevrilmişi de, düz düşmüşü de, parçalanmışı da ve kırılmışı da vardır, batıkların yakınlarında birçok çeşit balık görebilir ve farklı batıklar da bulabiliriz. Oyundaki batıkları keşfederkenki anımı anlatmak istiyorum; batık keşfediyordum ve bir tane büyük bir batık bulmuştum, batıkta herhangi bir sandığın olmadığını gördüm ancak görmüyor olmam, orada sandık olmadığı anlamına gelmiyordu, biliyordum. Sonra batığı biraz kırdım ve bir sandığa ulaştım. Yani bir sandık bulamadıysanız batığı parçalamayı deneyebilirsiniz, bu sayede karşınıza bir sandık çıkma ihtimali artacaktır.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

@ToprakM @FullForceHD @più spesso

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Minecraft’ı daha realistik hâle getirme çabaları güzel bir şey, sevdim.

Martin_Eden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İnsanların kalplerinde yara, akıllarında zarar bırakmak mı istiyorlar ? Oyuncuların şevkini arttıracak yapılandırmalar uygulamalı yerine, onların -belki gelecekte benim gibi deniz işleriyle uğraşacak olanların- cesaretini kırmaya yönelik harekettir bu. Oyuncu bunu istese de istemese de içinde yer edinir bu ve ileri zamanda planlarını aksatacak bir zarara yol verecektir.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Su altını sıkıcılıktan kurtardılar ama yıkılmış kaleler gibi şeyler de eklense fena olmazdı.