Minecraft Bedava Premium Olmak Çok Basit Anlatım

Asdaslol123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
www.**************.com evet arkadaşlar bu site hakkında şimdi sizleri biraz bilgilendireceğim.. Bedava Premium olmak diye birşeyin ben eskiden olmadığını sanıyordum.. Ve bu siteyi bilmeden önce kendime kredi kartıyla para ödeyip premium hesap yapmıştım.. Ama artık bu yöntemi ve siteyi bildiğim için tam 6 tane premium hesabım var yapamayanlar benimle iletişime geçebilirler..Ben sizin için yaparım size premium hesap da veririm (yapamayanlara)
Evet arkadaşlar sitede de çok bilgi var zaten ama ben yine de anlatıyım sizlere. İşlem basit işliyor..
Öncelikle siteye girip kendinize bir hesap açıyorsunuz.. E postanıza gelen onay linkine tıklıyıp hesabınızı onayladıktan sonra www.**************.com sitedeki hesabınıza giriş yapıyorsunuz.. Site size direkt olarak bir link verecek.
Size verilen linki bir yere yazın aklınıza tutun veya bilgisayarınıza kaydedin.. Neden mi? Çünkü o link size a it olacaktır ve o linke tıklıyıp size ait olan Linkten siteye üye olanlar sayesinde o siteden premium hesabınızın olması için bedava gift code kazanacaksnız.. 9 kişi sizin linkinize tıklayıp üye olursa o siteden e postanıza MİNECRAFT PREMİUM GİFT CODE GELECEK.. Yapamayanlar benimle iletişime geçsinler.. Yardım ederim istiyene.. Yani bu sitenin amacı da sitelerinin reklamını siz yaparken siz de premium gift code kazanacaksınız ve normal bir minecraft hesabınız premium olacak.. Daha fazla bilgi için tekrar site ; www.**************.com

Doğukan Erkal

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ya bana Yaparmısın Kardeş ? ßide ßen Üye Olamıyorum ßu Sorunu Herkes Yaşıyor. Artık Yeter Levelde Atlayamıyorum amerika Sinir oldum öle mal mal Kendime Ev yapıyorum Şimdi Üye Ol Diyorum(Register) Sonra beyaz birsite çıkıo orda E-Mail'imi Soruo Ne alaka Email Bende Yapıyorum Kaydoluyorum E postaya Mojang Gelio Tıklıyorum Onaylama Filan Yoq Bi site yazıo O sitede ßu https://account.mojang.com/verify/24da862d63c9258831a82418e50b3b11362b5407 Giriiyorum ßuy Minicraft Yazıo Ne Yapıcam Orda? Lüften Söyleyin????!!!!111 :D

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Calinti redi karti kullan ne gerek var 20 tane al 50 tane al bedava miss

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunlara inanan mı kaldı yapmayın şunu ya.
Apaçık belli site hit alsın diye tıklamalı şey yapmışla işte.
Boş işler...

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
En, kolay premium kazanma yolu: az ye para biriktir
Kredi kartı bul
mimecraft.net e gir
buy now yazısına tıkla
Kart bilgilerini ver
Güvenli yoldan premium sahibi ol:)