Minecraft Game Output Hatası (lütfen yardımcı olun)

BedoKing

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böyle bir hata vermeye başladı neden kaynaklandığı hakkında hiçbir fikrim yok bütün driverleri güncelledim ekran kartını ayrı olarak güncelledim.Gördüğüm herşeyi yaptım ama nafile sonuc yine bu ;

bandicam 2017-01-27 21-20-05-350.jpg

scc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Crash report atabilir misin bu resimden pek yardımcı olunamaz
.minecraft klasöründeki crash reports klasöründe olur

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
NVIDIA'nın son sürücü güncellemesinden sonra çoğu kişide olmaya başladı,eski bir sürücü sürümünü yüklersen düzelecektir.

BedoKing

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Crash report atabilir misin bu resimden pek yardımcı olunamaz
.minecraft klasöründeki crash reports klasöründe olur
malesef bu sefer crash report klasörü oluşmamış :/

NVIDIA'nın son sürücü güncellemesinden sonra çoğu kişide olmaya başladı,eski bir sürücü sürümünü yüklersen düzelecektir.
Haklısın galiba resident evil 7 için bir driver güncellemesi geldi (normalden uzun yüklendi zaten 800 kb olmasına rağmen) daha sonra yeniden başlatınca bu hatayı aldım tam server kurmustum ve malesef minecraft bu hale geldi :(

Peki eski sürümü yüklemek yerine başka bir çözüm varmı bildiğiniz pc ile aram gayet iyidir biostan olur ordan burdan hani başka çözüm varsa uygulayabilirim. yada yeni bir güncelleme güncelleme beklerim.Bu arada kartım Nvidia

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka bir çözüm bilmiyorum.
malesef bu sefer crash report klasörü oluşmamış :/

Haklısın galiba resident evil 7 için bir driver güncellemesi geldi (normalden uzun yüklendi zaten 800 kb olmasına rağmen) daha sonra yeniden başlatınca bu hatayı aldım tam server kurmustum ve malesef minecraft bu hale geldi :(

Peki eski sürümü yüklemek yerine başka bir çözüm varmı bildiğiniz pc ile aram gayet iyidir biostan olur ordan burdan hani başka çözüm varsa uygulayabilirim. yada yeni bir güncelleme güncelleme beklerim.Bu arada kartım Nvidia

stiletto

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
aynı hata bende de var şu an. güncelledikten sonra oyunda böyle hata almaya başladım. ne yapmamız gerek eski sürümü yüklemek işe yarar mı yoksa var mıdır başka yolu?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
aynı hata bende de var şu an. güncelledikten sonra oyunda böyle hata almaya başladım. ne yapmamız gerek eski sürümü yüklemek işe yarar mı yoksa var mıdır başka yolu?
Eski sürümü yüklemek bilinen tek çare

stiletto

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
şu an bir eski sürümü indiriyorum. sonuçları paylaşırım. teşekkürler.

BedoKing

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
eski sürümü indirip kurmak işe yaradı bende şu an rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Sende dene bir
Saolda zaten birkaç güne yeni güncelleme gelir çok fazla şikayet vara benziyor yabancı sayfalarda aynı sorunla yakınan birsürü kişi var . birdaha eskiye dönemem ozamana kadar başka oyunlarla takılırım yinede saol :)