Crash Minecraft hatası

Emin27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"The game crashed whilst there was a severe problem during mod loading that has caused the game to fail
Error: net.minecraftforge.fml.common.LoaderExceptionModCrash: Caught exception from Not Enough Items (nei)"
Hatasını Aldım

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
"The game crashed whilst there was a severe problem during mod loading that has caused the game to fail
Error: net.minecraftforge.fml.common.LoaderExceptionModCrash: Caught exception from Not Enough Items (nei)"
Hatasını Aldım
Not Enough Items isimli moda da aynı şeyi yapabilir misiniz?

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Hatasını Aldım

chickenbones.net/Pages/links.html

Spoyler içindeki linkten Not Enough Items için 240 üzeri bir sürümü indirebilirsiniz.
Bu hata 239 öncesi alınıyordu

Emin27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
chickenbones.net/Pages/links.html

Spoyler içindeki linkten Not Enough Items için 240 üzeri bir sürümü indirebilirsiniz.ü
Bu hata 239 öncesi alınıyordu
Hangisini İndirmemi tavsiye edersiniz? deobf? sources? universal?

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Hangisini İndirmemi tavsiye edersiniz? deobf? sources? universal?
Son güncel sürümlerden birini indirdiğiniz sürece hata açısından sorun olmaz diye düşünüyorum ama universal indirebilirsiniz.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Tamam Teşekkürler
Ayrıca diğer mod için hangi siteyi kullanmıştınız. Belki forge ve modu tekrar yüklemeniz o modun sorununu da çözebilir. Önceki sürümlere ait hatalar güncellerinde çözülmüş olabiliyor.

9minecraft.net/realworld-mod/
files.minecraftforge.net/