Minecraft Hikaye Tadında Rehber| Lapis Parçası

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bugün yine bir sabah uyandım.Daha önceki hikayemde sunucuları öğrendim.Şimdi ise lapisleri öğrenmeye hazırlanıyorum.
Madenciler!
Diye bir görev varmış.Bende onun için hazırlıklarımı yaptım.
İşte çantam.
1xDiamond Pickaxe
10xApple
Aslında pek bir şey yok.Elmayıda atıştırmalık için aldım.Neyse bakalım öğrenelim şu lapisi.Alana geldiğimizde gerçektende uçsuz bucaksız bir lapis alanı vardı.Ve başımızdaki rehber öğretmen bize lapis kırmanın pratik yollarını öğretiyordu.Önce kazmanı alıyorsun sonrada yavaş yavaş lapis parçasına vuruyorsun.Öğretmen lapis sınavına sokacaktı bizi.Fakat öncelikle bir kaç amaçdan bahsetti.Öncellikle lapisin para açısından büyük bir önem taşıdığnı belirtti.Sonrada uzun uzun açıkladı emek karşılığını.Sadece bir karnını doyurmak için vardı bunlar.Öncelikle bir kişiyi kaldırdı.Siz tahmin edin.Tabii ki ben gariban Steve.Aslında kolay bir işti.İşte kazmamı kaldırdım,ve o anı hatırlamıyorum.Galiba kafama kazma vurup yere baygın bir şekilde halı gibi serilmiştim.En son siren sesleri hatırlıyorum.Bunu günlüğü,hastaneden yazıyorum.Kafamda kocaman bir şişik var.Neyse devam edelim.Birazcık azar işittim.şu an hastanede yatıyorum.
1 Hafta Sonra.
Artık
yavaş yavaş kendimi toparladım ve o lapisi kazmadan adımın gariban Steve olmadığına yemin ettim.Bu sefer deneyişimde..Başarmıştım.!!!
Hatta tüm sınıfı geçtim.Artık basit bir işti.Biz doğuştan biliriz.Sonra lapis olimpiyatları oldu.Ben olmassam olimpiyat olmaz gibi içimde his vardı.Tabii ki de herkes o hissi bilir ve beni seçerdi.Yine seçildim.Kazmamı kavradım ve lapis kazmaya başladım.Sonra bir sürü lapisim oldu.Ben kazanmıştım.Gayet mutluyum.Madalya sayım 5.Olsun daha yeni yeni başlıyorum :)