Buzlu_Limon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
18 YAŞINDAN KÜÇÜKSENİZ BU KONUYU OKUMAYIN VE BU HARİTALARI İNDİRMEYİN.

maxresdefault-11.jpg

Minecraft Korku Haritası

Ön Söz
Merhaba dostlarım bugün sizlerle birlikte korku haritasına göz atacağız.

Korku Haritası
Merhaba dostlarım yeniden! Korku haritası oynarken sizlerde benim gibi korkuyorsunuzdur herhalde. Korku haritalarının yapımcıları sizi korkutmak için birçok yöntemi dener ve bu yöntemleri yaptığı haritaya döker. Korku haritalarını bana göre oynamanız gereken kişi sayısı minimum 2'dir. Internet içerisinde " Minecraft Korku Haritası/ları " diye arattığımız vakit karşımıza birçok sonuç çıkmakta ve bu çıkan sonuçlara bağlanıp indirdikten sonra pek incelemesemde büyük ihtimalle oyun içerisinde gerçekten korkacağınız düzenekler kurulmuştur ve bu düzenekler komut bloklarından oluşmakta ayrıca bunun ayarları vs. gerçekten uzun bir süreye mâl oluyordur. Insanlar bizler için haftalarını yada aylarını veriyor ve benim şahsi düşüncem buna değiyor. Bu haritaların paylaşıldığı sitelere bence "Emeğinize Saygı" gibi yorumlar paylaşmamız harita yapımcılarına motivasyon verip onlara daha çok harita yapma isteği uyandıracaktır bu yüzden sizlerden tek ricamız insanların emeğine saygı duyup azda olsa bi teşekkür etmeniz ve başarılarının devamını dilemeniz. Site bulmakta aslında pek zorlanmazsınız fakat ben sizler için hemen aşağıya 2 tane site bırakacağım ve oradan ulaşabilirsiniz.

minecraftmaps.com/horror-maps

9minecraft.net/tag/horror-maps/

Nasıl Kurulur?
" Bize bu kadar anlattın, anlattın harita nasıl kurulur? anlatmadın " dediğinizi duyuyor gibiyim bu yüzden hemen aşağıya harita kurulumunu anlatacağım.
  1. Başlat'a tıklayıp " Çalıştır " yazıyoruz.
  2. Sol altta açılan pencereye " %AppData% " yazıyoruz.
  3. Açılan pencereden " .minecraft " klasörüne giriyoruz.
  4. Dosyayı rardan " Saves " klasörüne sürüklüyoruz.

Evet dostlarım bugünkü konumuz bu kadardı bir başka konuda görüşmek üzere!

Son düzenleme: