İstek Minecraft Lav Yükseliyor İçin Plugin Paketi (ScoreBoardlı)

BlackYvz61

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lav Yükseliyor İçin PLugin Paketi var fakat scoreboardlı lazım yanda kaç oyuncunun hayatta olduğu lavın ne kadar sürede yükseliceği lavın startlanmasına ne kadar kaldığı vs. yazan bir plugin paketi lazım

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Lav yükseliyorla ilgili plugin paketi olduğunu sanmıyorum. Hub serverler kendileri için yapıyorlar sadece. Plugini indirip editleyebilirsin. Pluginin adı the floor is lava. Editlemende yardımcı olabilirim.

BlackYvz61

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dediğim gibi bana scoreboardı lazım
lavın yükselme plugini var

armagan32

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Feather board kullanarak placeholderapi ile veri çekebilirsin yardımcı olarabilirim istersen Armağan Gökçe#8289

iForces

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Lav Yükseliyor İçin Skript Bilginiz Olması Gerekiyor Ben Kendi Sunucumda Yaptım Yaklasık 1000-1500 satır kod yazdım|alıp editledim ve pluginide TheFloorİsLava Kullanıyorsanız Plugini Editlemeniz Gerekir Çünkü Plugin İngilizcedir

Plugini Editlemek İçin Program Önermemi İsterseniz (Çoğuna Göre Daha İyileri Var Ancak) Atom
Jar Dosyasını ZIP e Dönüştürüp Seçip Editlleyebilirsiniz Ve Aynı Convert İle Tekrar Jar Yapıp Kullanabilirsiniz

Ve 20 Den Fazla Oyuncu Oynıcaksa Optimizasyon Yapmalısınız Yoksa TPS Aşırı Düşer Ve Sanki Lag Machine Saldırısı Altındaymış Gibi Oynarsınız

Daha Fazla Sorunuz Varsa Discord Adınızı Yazarsanız Arkadaş Ekliyebilirim //Forces#0002 Arkadaşlık İsteklerim Kapalı Oldugu İçin Sizin Kullanıcı Adınızı Yazmanız Gerekir

Ve Ben Title Manager Kullanıyorum
Skript İçin 1.8.8 Ve Üstünü Github Dan Bulabilirsiniz

DeyviArgun

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Lav Yükseliyor İçin Skript Bilginiz Olması Gerekiyor Ben Kendi Sunucumda Yaptım Yaklasık 1000-1500 satır kod yazdım|alıp editledim ve pluginide TheFloorİsLava Kullanıyorsanız Plugini Editlemeniz Gerekir Çünkü Plugin İngilizcedir

Plugini Editlemek İçin Program Önermemi İsterseniz (Çoğuna Göre Daha İyileri Var Ancak) Atom
Jar Dosyasını ZIP e Dönüştürüp Seçip Editlleyebilirsiniz Ve Aynı Convert İle Tekrar Jar Yapıp Kullanabilirsiniz

Ve 20 Den Fazla Oyuncu Oynıcaksa Optimizasyon Yapmalısınız Yoksa TPS Aşırı Düşer Ve Sanki Lag Machine Saldırısı Altındaymış Gibi Oynarsınız

Daha Fazla Sorunuz Varsa Discord Adınızı Yazarsanız Arkadaş Ekliyebilirim //Forces#0002 Arkadaşlık İsteklerim Kapalı Oldugu İçin Sizin Kullanıcı Adınızı Yazmanız Gerekir

Ve Ben Title Manager Kullanıyorum
Skript İçin 1.8.8 Ve Üstünü Github Dan Bulabilirsiniz
! xFakeDeyvi#0001 Eklerseniz sevinirim kendi sunucum için otomatik lav yükseliyor yapmak istiyorum ama yardıma ihtiyacım var!

Omer_YA

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
YARDIMA İHTİYACI OLAN ULAŞSIN YARDIM EDEM DİSCORD : !!!Omer_Yasir_Akyuz!!!#0001