Minecraft Oyuncu Paneli! Kendi Programım!

Versiononline

Marangoz
En iyi cevaplar
0

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha önceden yüzlerce yapan kişi çıktı.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hevesini kırmak gibi olmasın ama yukarıda diğerlerinin de söylediği gibi başka yapımlar çok gördük. Ama seninki en üste çıksın istiyorsan devam et!
Şimdilik kullanılabilir duruyor. Güncellemeye devam et.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bence sadece site açmaktan başka bir mantığı yok, browserbox koymuşsun, hızlı, pratik yazmışsın altına. Favori kutusu yok, vb. Ve onları yazmana hiç gerek yoktu. Direkt olarak siteyi gösterebilirdin. Visual Basic ile uğraşmıştım zamanında. O yaptığın IE tabanlı.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Videoyu izlerken crafting vs. olaylarının program içinde olduğunu sanıyordum ki "sadece Google Chrome" ile çalışabilen bir yönlendirme olduğunu gördüm. Üzgünüm...

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Tarayıcıdan bağımsız yapmadığın sürece bir anlamı varmı :(

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndirmeli bir şey olaydı daha mantıklı olurdu sanki

Erenmuslu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş İlk Degil Ayrıca baslangıc seviyesindeki VisualBasic bilen herkes bunu 1 günde yapabilir kb

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kod:
// Lütfen Bu Yazdıklarımı Eleştirel Açıdan Gör.
Merhaba. Öncelikle Program Çöp. Bunu Bil istedim. Ben Aracılığa Karşıyım Ve program Kullanıcı Site Arası Aracılık Yapıyor. Üstelik Ben Olsam VIP Alıcağıma O Parayı Şans Havuzuna Atarım Daha İyi.Kesinlikle Tarayıcı Tabanlı Sevmedim...

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl desem... Biraz "Çerez" program gibi kalmış. Biraz daha yararlı (gerekli) programlara yönelirsen daha iyi olur. Bi nevi starter kit i diyebiliriz buna. Ama sonradan bunu bırakıp kendisi arayacaktır. Ama oyuna yeni başlayanların herşeyi bir arada bulması için yapılmış güzel bir program tebrik ederim :)