• Satıcı yetkisine sahip olan üyelerle yaptığınız alışverişlerin güvenilirliği kesin değildir. Eğer satıcı yetkisine sahip bir üye tarafından dolandırılırsanız, yeterli kanıtları Forum Destek Bölümü'ne bildirmeniz sonucunda ilgili satıcının yetkisi alınır ve cezalandırılır. Satıcı yetkisi olmayan üyelerden ürün almaya çalışmayınız, satıcı yetkisine sahip olmayan üyeler size satış yapmak istediklerinde ilgili içerikleri rapor ediniz. Dolandırıcı olabileceği şüphelenilen üyenin, forumumuzu kullanarak suç işlemesi olasılığını engellemek amacıyla yasaklanabileceğini belirtiriz.

İstek Minecraft Premium Satışı İçin Web Site Teması ( Ücretsiz )

safke123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İYİ GÜNLER.
Ben ücretsiz bir şekilde premium satış için web site teması istiyorum. Yorumlara bekliyorum.

lala.jpg

Google Amca

Profil Mesajıma Bakın...
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Bu Dönemde Website Tasarımı Ücretsiz Bulmak Zor İş. Paralıysa @Majoras Ücretsiz İse Enes Diye Biriydi Sanırım Ona Ulaş.

RubySky

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba . Ücretsiz arıyorsan sanırım milleti dolandırcan genelde ücretsiz arayanlar öyle oluyor acaba premiumları nerden alıyorsunuz ? devlete vergi verecekmisiniz ? eğer ücretsiz istiyorsan youtubede var bir kaç tane