Minecraft Server Açacağım Ama Çok Kararsız Kaldım 1.13 En Güncel Versiyonda mı Açmalıyım Yoksa 1.8 İdeal Alışkın Olduğumuzda mı ?

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba iyi forumlar.

Minecraft server açacağım ama çok kararsızım 1.13 en güncel versiyonlarda mı açmalıyım veya 1.8 herksin bildiği alışkın olduğumuzda mı ? (Survival Sunucu Olacak)
Not: Serverimde oyuncu istiyorum oyuncular için en uygunu sizce hangisi yani hangisinde oynanır çoğunluk.

İyi Günler...

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumunuz benim için çok önemli çoğunluğu bekleyeceğim.
Teşekkür ederim yorumunuz için.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
1.13.2 ayrıca kim herkes 1.8 istiyor diyor?

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ederim yorumunuz için.
1.8 herkes istiyor yazmadım efendim ayırca bende 1.13.2 çünkü artık 1.8 sıktı :)

Sxrtry

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncu için diyorsunuz beyefendi oyuncu içinse 1.8

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
lapisli faction, hile serbestli faction, p2020lü faction açıp sübyanlardan para toplayacaksan tabii ki 1.8, ha yok ben kalite seviyorum, emek vereyim ama karşılığını çok ufak bir ihtimalle alayım diyorsan son sürüm aç

myy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.13 aç çünkü yeni blocklar yeni özellikler vb. birçok şey geldi elitra msl

SametKing

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben direk size 1.13 veya 1.8 size demiyeceğim ben olucak şeyleri söyliyeceğim karar sizin eğer opskyblock,faction,opfaction gibi server açıcaksanız veya minigames gibi 1.8 olması daha uygun ama concon survival gibi serverler açıcaksanız 1.13 daha uyumlu olur (1.8 survival oynıyanda var ama 1.13 de var )

Byckr

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar,
Türkiyede genel olarak 1.8 tutuluyor sunucu türlerinde fakat gelişmiş ve yeni sistemler olacak derseniz 1.13 üde doldurabilirsiniz. Amaç ve tasarım tamamen sizin bilginiz ve kalitenizle uyumlu oyuncu artışına sebep olacaktır. 1.8 deki Kill Aura adlı hile sebebiyle PVP tam anlamında performans almıyor fakat 1.12.2 ve 1.13 de bunlar Minecraft'ın yaptığı tasarım sebebiyle bitmiş durumda. Hal böyle olunca PVP si kötü duyumunu alacaksınız, aksine daha iyidir. Aynı damageyi 2 salise beklerseniz zaten vuracaksınız :)

zenfone12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.13 aç ama bence survival açma conconcraft aç daha çok kişi gelir yardım edebilirim

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ben 1.13 oynuyorum. Mimari olarak blok sayısı fazla ve güzel. Örneğin çimento ve beton var. Tavsiyem 1.13

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese yorumları için teşekkür ederim açarsam açabilrsem 1.13 en gücel versiyonlarda serverimi açacağım