Minecraft sistemim Hexxit mod paketi oynatır mı?

Harunizm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.12.2
Merhaba arkadaşlar, ben kuzenimle 3 yıl önce oynuyorum kasmadan. Şimdi bi' indirip oynayayım dedim. Fakat 3 yıl içinde bayağı bi' güncelleme gelmiş. Bende bilgisayarımın rahatça oynatıp oynatmayacağından şüphelendim. İlk öncelikle sistemim:
3 GB RAM.
AMD Radeon 4300/4500 HD series ekran kartı.
AMD Athlon X2 245 işlemci.
Dediğim gibi önceden oynuyordum. Şu an tekrar sistemim rahatça Minecraft Hexxit mod paketini oynatır mı?

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence denemen daha hızlı bir cevap olacaktır, yani kaldırmadı diye bilgisayarını patlatacak hali yok ya? 1-2 crash verir o kadar. (crash ı doğru mu yazdım emin değilim)

Harunizm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence denemen daha hızlı bir cevap olacaktır, yani kaldırmadı diye bilgisayarını patlatacak hali yok ya? 1-2 crash verir o kadar. (crash ı doğru mu yazdım emin değilim)
Sağ ol denedim ve 55 FPS ile rahatça oynuyorum. Peki benim sistemim için başka güzel bir mod paketi önerin var mı?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
3 gb ramle güzel bir paket bulmak zor. Bende 4 var can çekişe çekişe oynuyorum. O da boşta kalan tüm rami mcye vererek ve tüm programları kapatarak. Bulursan anca 1.7.10 ve aşağısı sürümde paket bulabilirsin. Yaklaşık 100 mod civarı yeterli. Gerisi zorlar bence.

Harunizm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
3 gb ramle güzel bir paket bulmak zor. Bende 4 var can çekişe çekişe oynuyorum. O da boşta kalan tüm rami mcye vererek ve tüm programları kapatarak. Bulursan anca 1.7.10 ve aşağısı sürümde paket bulabilirsin. Yaklaşık 100 mod civarı yeterli. Gerisi zorlar bence.
Ben 55 FPS Hexxit oynayabiliyorum. Arkada Discord açınca 40 FPS oluyor rahatça oynuyorum. Peki sistemimin rahatça oynatabileceği bir paket önerebilir misiniz?