Minecraft Skin Yüklemeyin Bilmeyenler İçeri ! (char.png Degil)

KaanZS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
-Merhaba arkadaslar öncelikler Minecraft'ta Çok oyunculuda Steve skini harici diger skinleri kullananları görüyorsunuzdur ...

-Siz Bunu yapmayı bilmiyorsanız şimdik size anlatıyım çok basit zaten :D

1- İlk önce minecraft_change_name_launcher adlı crackli minecraft sürümünü indiriyoruz ...
Direkt link:www.dosya.tc/server/J3eaaY/MineCraft.rar.html

2- içinden cıkan change_name_launcher i çalıştırıyoruz ...

3-Çalıştırıyoz ... Ve karşımıza böyle bir şey geliyor

4- Simdik ise Username yazan bosluga ne yazıcaz ? en önemli yeri burasıdır... İlk olarak
www.mcskinsearch.gamer.com.tr adresine giriyoruz üstten browse ye tıklıyoruz... karsimiza 100 lerce resim geliyor faremizi bunların üstüne tuttugumuz zaman bir yazı geliyor örnek "war_man333" sonra bunu Username kısmına yapıştırıyoruz ... (fakat ben baska bir skin sectim)

5- Ve artık işlem tamam "Enter Game" butonuna basıyoruz ... Ve simdik girdiğimiz serverlerde seçtiğimiz skin ile oynuyacağız bu kadar basit :) (Kullandiginiz skini herkes görür)

Son :D Emeğe saygı size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ... İyi Forumlar

By ShyBoy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Gereksiz Söyle Bişi Yaparsan Belki İyi Olur Diyelim Benm Nick:ShyBoy Ama Skin Farklı Gözükse Süper Olur.

KaanZS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Valla bilmeyenler icin anlattim ...

Unstopqable

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş bide bişi daha dicem şu mcskinsearch.gamer.com.tr dan başka siteler varsa sölermisin?

HaylazCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Teşekür Ederim Knk Crackla Oynuyor Ve Skini Gözükmüyodu Artık İsimle Giriyor Gözüküyo .

sonic

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi benim 3 tane skinim var 2 tanesi bir tanesi yeşil creeper bir diğeri de beyaz creeeper suratı olan steve var 3.ise fc barcelona formasını giyen adam yaptım. fc barcelona formalı adamı 26/04/2013 zamanında bitirdim.

sonic

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sitedeki adım gerçek değil fake olsun diye yaptim.