Minecraft Sunucu Slot Kısmında Çeşitli Bilgiler Gösterme - ServerListPlus Tanıtımı

Buzlu_Limon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
images.jpg

Minecraft Sunucu Slot Kısmında Çeşitli Bilgiler Gösterme - ServerListPlus Tanıtımı

Merhaba Minecraft Türkiye üyeleri! Bugün sizlere ServerListPlus'ı tanıtmak isterim. Ben de tam bilmiyordum ve bazı yerlerden ve kendimce öğrendim. Bilmeyenler için nasıl kullanılacağını anlatmak isterim.

Ne İşe Yarar?

Yukarıdaki gibi slot kısmına bilgi eklemenizi sağlar ve daha birçok özelliği de bünyesinde barındırır.

Kurulum
1-) Plugini klasöre çıkarmadan direk jarı pluginlerin olduğu yere atın.
a-) Sunucuzu kapatıp öyle atın.
b-) Jarı attıktan sonra reload atın.
Bu seçeneklerden istediğinizi yapabilirsiniz size kalmış bir şey.

2-) Pluginlerin kurulu olduğu yere ServerListPlus adına bir klasör oluşur.

Kullanım
ServerListPlus klasörün içine giriyoruz. Klasörün içinde ServerListPlus.yml var işimiz onunla. ServerListPlus.yml girin herşeyi silin içindeki konunun aşağısında vereceğim hastebin linkine tıklayın. Verdiğim Hastebin linkteki şeyleri kopyalayın ServerListPlus.yml içine yapıştırın ve kendinize göre ayarlayın ister editleyin ister baştan yapın kendinize.

Not
ServerListPlus çalışması için sunucuda ve ya konsoldan bunu yazın /slp enable bu komut ServerListPlus çalışmasını sağlıyacaktır.

Komutlar
  • / slp - Eklenti hakkında bir bilgi sayfası görüntüleyin ve tüm mevcut komutları listeleyin.
  • / slp reload veya / slp rl - Eklenti yapılandırmasını yeniden yükleyin .
  • / slp save - Eklenti yapılandırmasını kaydedin.
  • / slp enable - Eklentiyi etkinleştirin ve durum pingini değiştirmeye başlayın.
  • / slp devre dışı bırak - Eklentiyi devre dışı bırakın ve durum pingini değiştirmeyi bırakın.
  • / slp clean <favicons / players / requests> - Belirtilen önbellekteki tüm girdileri silin.

İzinler
serverlistplus.admin

Link
Hastebin Gitmek İçin Tıkla