Minecraft Sunucu Websitesi | Daha yeni yapmaya başladım.

Olmuş mu?

• Evet.

Kullanılan: 4 26.7%
  • Hayır.

Kullanılan: 4 26.7%
  • Belki olabilir.

Kullanılan: 7 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    15

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Millete yalan atma bence. Sana da yakıştıramadım. Edit...
O sitelerin linklerini atsın anlayalım bakalım...
Beni tanıyan tanır.Asla edit yapmadığım her şey kendime aittir.
Millete yalan atma diyorsun ama geçerli bir kanıt var mı?
Bana hurafelerle gelmeyin elle tutulur bir kanıt istiyorum.Eğer bu kanıt gelirse -ki gelemez- bu işlerle uğraşmayı bırakıyorum.

fotograflar google görsellerde birsürü var aynı benzeri senden özenmişler galiba
jquery kısmı boş jquery'nin bir faaliyeti yok boş duruyor orda yani versiyonu 2 olsa ne 3 olsa ne aslında ben bu sayfayı hiçbir eklenti kullanmadan da yaparım sadece html,css sen neyi kanıtlamaya çalışıyorsun anlamadım ben

ben bu sayfayı internette buldum eski birşeydi masaüstündede duruyordu ben bunu paylaşmak için jsfiddleye kopyala yapıştır yaptım sen neyi kanıtlamya çalışıyorsun söyle yardımcı olayım

Site çok eskiyken nasıl arkaplanlar 2 saat önce yüklenmiş oluyor mantıklı ve şerefli ol birazcık.
Linklerini atar mısın merak ettim.

Son düzenleme:

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bootstrap'de beni en çok rahatsız eden konulardan biri; insanlar genelde hep fixed view kullanır, neden acaba? Biraz da fluid'e yönelin. Yani section'lar halinde oluşturun section'lar fluid olsun her bir section kendine ait bg'ye sahip olursa çok hoş şeyler ortaya çıkar. Of bir de parallax verdin mi tadından yenmez :p

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bootstrap'de beni en çok rahatsız eden konulardan biri; insanlar genelde hep fixed view kullanır, neden acaba? Biraz da fluid'e yönelin. Yani section'lar halinde oluşturun section'lar fluid olsun her bir section kendine ait bg'ye sahip olursa çok hoş şeyler ortaya çıkar. Of bir de parallax verdin mi tadından yenmez :p
Dediğin özellikler Türk yöneticiler için gereksiz geliyor ve bu tip temaları daha kullanışlı buluyorlar fakat yurt dışındaki yöneticiler genel olarak bahsettiğin tip temalar kullanıyorlar.

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğin özellikler Türk yöneticiler için gereksiz geliyor ve bu tip temaları daha kullanışlı buluyorlar fakat yurt dışındaki yöneticiler genel olarak bahsettiğin tip temalar kullanıyorlar.
Şahsen ben daha hoş gözüktüğünü düşünüyorum, çünkü bir süre sonra paneller insanı sıkar.

Waffleinstein

şüşko insan
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O zaman XenForo'ya geçerler.
Niye bir homepage için forum kullansınlar ki? Ayrıca xF'in default temasının açıkçası forumda söylenmeyecek bir kelimeyle eş değer kötülükte olduğunu biliyoruz. Bazı güzel temalar da fixed tercih ediyor, nedeni ise şu: fixed görünümlerde her türlü beğendirirsin ancak fluid'de kesinlikle göze hoş görünen bir şeyler yapmalısın ki insan onu beğenebilsin. Yani boşver xenforo'yu :D

En temizi eyçtiemel

hacii_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Site çok eskiyken nasıl arkaplanlar 2 saat önce yüklenmiş oluyor mantıklı ve şerefli ol birazcık.
masaüstündeki bir resmi hızlı resime upload ettim ki hızlıca jsfiddlede gözüksün diye yani bunda kızacak ne var jsfiddleyi ben kopyala yapıştır yaptım sen bana hala tarih gösterip birşeyleri kanıtlamaya çalışıyorsun

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel çalmışlar...
Alıntı değil kanıtlayabilirim...

Bu arada temayı çalan kişinin kim olduğunu buldum.
Ona şunu söylemek istiyorum Bootstrap'ın JavaScript'i JQuery 3.1 ile çalışmıyor hacım.

Kanıt: Ben temayı iki buçuk saat önce paylaştım fakat bizim plebimiz yüklenme zamanının gösterildiğini bilmiyor bana salak saçma dosyalar yerine elle tutulabilir kanıtlar gösterin.Mesele jsfiddle'daki paylaşım tarihinden başlayabilirsin hacım...
kardeş 2 php kodladın diye hava atıyor anlamıyorum resmen alıntı işte azıcık merhametli ii yürekli ol alıntı de işte bence hiç zorlama ifşan ortaya cıkar eni sonu 2 türkce yapmak olmuyor işkin kendin yapmak tasarımı calıp edileyip satmak degil o iş :)

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O sitelerin linklerini atsın anlayalım bakalım...
Beni tanıyan tanır.Asla edit yapmadığım her şey kendime aittir.
Millete yalan atma diyorsun ama geçerli bir kanıt var mı?
Bana hurafelerle gelmeyin elle tutulur bir kanıt istiyorum.Eğer bu kanıt gelirse -ki gelemez- bu işlerle uğraşmayı bırakıyorum.

şahsen @hacii_ nin yazdığı son cvp bana çok mantıklı geldi böyle bir şey yapmak mümkün mesela benim de tema arşivlerim var
Ben de olsam ben de öyle yapardım.