MINECRAFT SURVIVAL OYNAYACAK ARIYORUM HAMACHISIZ

Ravenwest

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben yeni üye oldum foruma bende orjinal olmayan 1.7.2 sürüm minecraft var onunla sizle birlikte oynayabilirmiyim veya birşekilde online oynayabilirmiyim?

AN1M4

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açmak istiyosanız açın bu aralar
skype furkan8183

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ortam iyi gibi olacak, gelmeyi düşünüyorum.
Şu zamanında gelme hakkında çözüm; skype grubu kurun. Arayın gelen gelsin oynayın.

enkroloji

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Katilmak istiyorum skype: enkrolojii
(Not : 2 i ile)

fruko2468

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gençler yine biraz hort ama, ilk fikri ortaya attığımda fazla rağbet görmedi. Burdakilerin görmesi biraz zaman alıyor. Hani ileri bi tarihe koyup hadi girelim beraber oynayalım desek, bu seferde unutulabilir. Camon32 nin de dediği gibi herhangi bir grup şart. Böyle dediğim gibi sade bi oyun neredeyse 0 plugin ve mod tarzı isteyen olursa gene yazın buraya, olmadı face grubu falan kurabilirim. Ama sayı bilmeden anlamsız oluyor. Yakın tarihte 9 - 10 kişi elde edersek o bile yeterli açmaya. Mesajlarınızı bekliyorum.

semih1039

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam bende katılabilirim benide yazın kenara köşeye :) Skype grubu kurmak iyi olabilir bu arada..

fruko2468

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype dan geçen sefer kimseye ulaşamadım. Zor oluyor. Böyle isimlerinizi veya adreslerinizi bi kenara koyabileceğim ve istediğim zaman size ulaşabileceğim bi şey olmalı.

semih1039

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şahsen ben facebook kullanmıyorum fakat herkes kullanıyorsa bir hesap açıp katılabilirim size ama ordan herkese ulaşabilicek misin oda var.

fruko2468

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşte ulaşma konusu sıkntı omamalı . Yani oynamayı istiyosan takip etmen lazım yani. Buradan da hallolabilecek bi şey. Tarih veririm girersiniz o saatte beklersiniz açılmasını. Sonra hızlıca kasmaya başlar herkes. Geçen sefer bole yaptım ilgilenen olmadı ne yazık ki. Yani hoş olurdu, köyler , yollar ,savaşlar vs. tabi plugin gerekebilir bazı şeylere ama kullanmamak en iyisi. Bu toplanma işi için bu işi yapmaya heves etmek gerekiyor. Yani şahsen ben bole bi şey görseyim heyecanlanırdım hemen açılacağı tarihi 4 gözle beklerdim. Çünkü bole server kalmadı hiç. Hepsinde tonla mod var tonla gereksiz yapılar falan var.

semih1039

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bekliyorum dört gözle :) Ki zaten isteyen herkese heryerden ulaşırsın sen merak etme isteyen adam bekliyordur zaten senin mesajını.

semih1039

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam bence biraz hızlanalım derim şimdiden heyecanlandım hem tek tük insanlarda toplanır kararlı bir şey konuşulursa.

fruko2468

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açarsak en son çıkan modda olur. Tm o zaman çarşamba akşamı desek nasıl ? Saat 8 9 civarı