xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın/Senin (kim olduğunu bilmiyorum :) ) Anlatım Tarzı Çok Sönük Kalmış Tavsiyem Videodan Önce Ne Söyleyeceğini Word/Not Defteri vb. Şeye Kaydedip Tekrar Tekrar Okuyup Takılı Kaldığın Yerlerin Üstünde Düşünüp Daha Anlaşılabilir Kelimeler Bularak Daha Akıcı Kaliteli Konuşmanı Sağlar Böylece Videodaki Gereksız "IĞĞ MMM" Gibi Gereksiz Ses Oluşmasını Engeller Daha Akıcı Konuşmasını Sağlar İyi Forumlar.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşın/Senin (kim olduğunu bilmiyorum :) ) Anlatım Tarzı Çok Sönük Kalmış Tavsiyem Videodan Önce Ne Söyleyeceğini Word/Not Defteri vb. Şeye Kaydedip Tekrar Tekrar Okuyup Takılı Kaldığın Yerlerin Üstünde Düşünüp Daha Anlaşılabilir Kelimeler Bularak Daha Akıcı Kaliteli Konuşmanı Sağlar Böylece Videodaki Gereksız "IĞĞ MMM" Gibi Gereksiz Ses Oluşmasını Engeller Daha Akıcı Konuşmasını Sağlar İyi Forumlar.
Söylediklerini dikkate alacağım inşallah 2.videoda hatalar yapmam :) 2.versiyon yakında geliyor.Skyblock paketi de yakında hazır olcak

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paket için Teşekkürler. :)

Depth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dislike botumu attılar?, paket bir survival sunucu için çok hoş olmuş, başarıların devamını dilerim.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel yeni versiyon paket geliyor.