Yardım Minecraft Türk Prison Sunucusu Arıyorum

ShenkaMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8 - 1.18
Merhaba arkadaşlar.
Elinizde bildiğiniz bir Türk yapımı Prison sunucusu varsa ip adresini yazarsanız mutlu olurum. Lütfen onun yerine Faction sunucularını önermeyin. Klan savaşı yapıp, özgürlükçü takılmak istemiyorum. Kazmamı otomatik olarak geliştirebildiğim, sadece blok kırarak kasılabildiğim bir sunucuda oynamak istiyorum. A'dan Z'ye rütbe atlamakla uğraşmak istiyorum. Şimdiden anlayışınız ve yardımınız için teşekkür ederim.

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
TR'de Prison'un pek önü açık değil ama ileride oyun türü olarak getirmek istiyorum bulursan eğer banada haber verde bende oynıyım :)

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Spankly dediği gibi TR de bulamazsın. sebebi basit para kazandırmadığı için :) kimse vip almaz öyle sunucudan o yüzden hiçbir hub sahibi açmıyor.

ShenkaMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spankly dediği gibi TR de bulamazsın. sebebi basit para kazandırmadığı için :) kimse vip almaz öyle sunucudan o yüzden hiçbir hub sahibi açmıyor.
Bulamadığım için bu konuyu açıyorum zaten. Sunucu sahipleri sırf para için Prison açacaklarsa rahatlıkla bir şekilde para kazanabileceğini düşünüyorum. Örneğin bir Vip özelliği x2 satma olabilir, fly izni olabilir... Yeter ki azıcık mantıklı düşünsünler.

Son düzenleme: