Minecrafta girdiğim gibi ölüyorum

Eşşek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam! Bir sorunuma değineceğim.Benim üzerinde uzun süre çalıştığım bir komut bloğu projesi var ve bu proje minecraft tek oyunculu dünyalarımda bulunmakta.
Elime komut bloğu almış kurcalıyordum.Ancak etraflarda yaptığım yapıdan dolayı yarasalar çıkmaya başladı ve sinirime dokundu.Bir komut bloğu aldım ve ----> execute at @e[distance=..100] run kill @e komutunu yazdım.Komut bloğunu "Her Zaman Etkin" yaptım.Ancak dalgınlığıma gelmiş olacak ki komut bloğunda "Tekrar" seçeneğinide açtım.Yarasalar öldü fakat onunlarla beraber bende öldüm ve spawnpoint çektiğim yer komutbloğuna 100 blok yakın ([distance..100]) bir yerdeydi.Kısacası komut bloğu beni entity olarak algıladığından her yeniden doğduğumda ölüyorum.Ancak kurtulamıyorum.Her "Yeniden Doğ" seçeneğine tıkladığım an yeniden 1 saniye bile geçmeden ölüyorum.Yaptığım proje ve emeklerim o dünyada yeni bir dünya açıp en baştanda başlamak istemiyorum.Yardımcı olursunuz umarım.Benim için çok önemli. Cevaplarınız net olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

Tayfa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
F3 basılı tut sonra yeniden doğ hemen F4 basarak Spectator moduna veya yaratıcı moda geçmiyi dene.