Minecraft'ın Gizemli 3 Varlığı

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
download.jpg

1530738227307.png

Selam dostlar!
Biliyorsunuzdur ki Minecraft'ta sırlar yatan birçok şey vardır. Mekanlar , seedler ve bir çoğu...
İnsanlar her zaman araştırma yapmaktalar , video çekip , bizlere paylaşmaktalar. İnsanları meraklandıran

bu şeyleri öğrenmek bizim de hakkımız değil midir veya biz de öğrenmek istemez miyiz ? Tabii ki de isteriz.
Bu yüzden bugün sizlere Minecraft'ta bulunan gizemli 3 varlığı derledim. Ancak bu varlıkların oyunda gerçekten
var olduklarından emin değiliz. Sadece söylentidir. Herneyse , iyi okumalar dilerim!

download.jpg

3 - Herobrine - Kahraman Brine
Belki de ilk kez duymayacaksınız ama Minecraft'ta bulunan bu varlık , oyunumuzun en tanındık ve

gizemli varlıklarından biridir. Gözleri beyaz , oyundaki Steve karakterine benzemektedir. Benim bildiğim
efsaneye göre creeper Brine'yi öldürmüştür. Ama Brine , Notch'un öldürdüğünü düşünmüştür ve intikam
alabilmek için oyuncuların oyununa girip , oyunu bozmaya çalışıyordur.
Ha bu arada unutmadan ;
-Removed Herobrine

download.jpg

2 - Entity 303 - Varlık 303
Bu gizemli varlık , korkutucu görüntüsüyle 2. sıramızda yer almaktadır. Bu varlığın

gizemi hala devam ediyor. Efsanesini duymadım ama bu karaktere yansıyanların oyunu
çöküyormuş sanırsam. Ancak siz siz olun , oyununuza devam edin...

download.jpg

1 - Null - Boş
Bu gizemli varlığımızda ise şöyle bir olay var. Oyuncular bu varlığı gördüğünde

oyunu veya bilgisayarı çöküyormuş. Gözü , aynı Herobrine gibi beyazdır. Bu gözü
beyaz olan varlığımızın vücudu siyahtır. Adı üstüne , boş...

Bu konum da böyleydi. Eğer ki konumun güzel olduğunu düşünüyorsanız , yorumlarda
bana belirtin ki , yeni konulara daha kapılar açalım. Evet , beni sabırla dinleyen meraklı gençlere , abilere
ablalara teşekkür ediyorum. Bir sonraki konumda görüşmek üzere , hoşçakalın!

1530738227307.png

Ekli dosyalar

• 1530738227307.png
    1530738227307.png
    22.8 KB · Görüntüleme: 428

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Fakat bu varlıkların minecraft wikide yeri bulunmadığı için gerçek varlık olarak kabul edilemez. Bulunanlar ise belirttiği gibi minecraftıb ne java dosyasında ne texture dosyasında tünel kazıp tuzak kurabilecek bir yaratığın kodlaması veya texturesi bulunmamaktadır. Removed herobrine ise ana mojang bilgisayarına herobrine adlı bir virüsün girmesi ve 3 sürüm boyunca yayınlanma öncesi herobrine dosyalarının tekrarlı olarak silinmesiyle tekrarlı bir espri haline gelmiştir şuandada tazeliğini korumasa bile bir gülümseme oluşturabilecek bir ayrıntıdır kendisi. Konun için teşekkür ederim fakat konu sonunda bunların gerçek olmadığını belirtmen güzel olur. Bilmeyenleri korkutmaya gerek yok.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yaptığım son araştırmalara göre hiçbir şekilde mojangın bilgisayarına girilme gibi bir durum söz konusu değil. Eski sürümlerde bi oyuncu kapının texturesini değiştirerek beyaz gözlü bir stewe yapmış. Fakat bu o kadar ünlü olmuş ki bir süre sonra notch ve o zamanın önce gelenlerinden jeb ve benzeri kişiler removed herobrine diye bir ek satır eklemişler. Sonrasında insanlar modlar yaparak şuanki haline zamanla getirmişler.

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fakat bu varlıkların minecraft wikide yeri bulunmadığı için gerçek varlık olarak kabul edilemez. Bulunanlar ise belirttiği gibi minecraftıb ne java dosyasında ne texture dosyasında tünel kazıp tuzak kurabilecek bir yaratığın kodlaması veya texturesi bulunmamaktadır. Removed herobrine ise ana mojang bilgisayarına herobrine adlı bir virüsün girmesi ve 3 sürüm boyunca yayınlanma öncesi herobrine dosyalarının tekrarlı olarak silinmesiyle tekrarlı bir espri haline gelmiştir şuandada tazeliğini korumasa bile bir gülümseme oluşturabilecek bir ayrıntıdır kendisi. Konun için teşekkür ederim fakat konu sonunda bunların gerçek olmadığını belirtmen güzel olur. Bilmeyenleri korkutmaya gerek yok.
Evet Herobrine hakkında öyle şeyler gördüm ancak hala gizemini koruduğu için listemde
yer ettim. Hem korkutucu vücuduyla , hem de insanlar gördüğünü iddia ederek bizi hala şüphelendirmektedir. Ayrıca konumun başlangıcında
korkmamaları gerektiğini söylemiştim. Teşekkür ederim.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Herobrine başlı başına oyunun bir maskotu olmuş durumda; adına hazırlanan modlar, pluginler, yazılan hikayeler, çizilen resimler, çekilen videolar ve daha fazlası... Bu sebeple Herobrine, diğer iki gizemli yaratığa tek atar bence. :D Bir de Entity Eren var, bence ilk üçe girer nitelikte: Entity Eren: %100 Gerçek

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet Herobrine hakkında öyle şeyler gördüm ancak hala gizemini koruduğu için listemde
yer ettim. Hem korkutucu vücuduyla , hem de insanlar gördüğünü iddia ederek bizi hala şüphelendirmektedir. Ayrıca konumun başlangıcında
korkmamaları gerektiğini söylemiştim. Teşekkür ederim.
Yinede tekrardan belirteyim. Oyun kalsörlerinde herobrine ile ilgili herhangi bi dosya asla bulunamadı.

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Herobrine başlı başına oyunun bir maskotu olmuş durumda; adına hazırlanan modlar, pluginler, yazılan hikayeler, çizilen resimler, çekilen videolar ve daha fazlası... Bu sebeple Herobrine, diğer iki gizemli yaratığa tek atar bence. :D Bir de Entity Eren var, bence ilk üçe girer nitelikte: Entity Eren: %100 Gerçek
Bunların hepsi yalan Entity Eren gerçek! :co1: