Minecraftta Olmayan Bloklar Yapmak Hakkında

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Minecraftta olmayan blokları oyuna eklemek hakkında biraz düşündükten sonra böyle bir video çekmeye karar verdim umarım anlatabilmişimdir. Uzun süredir icat yapamadım. En kısa zamanda bir Meteor yapıp paylaşmayı düşünüyorum.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Küçültülmüş armor stand ellerindeki bloklarla (kafaları da olabilir) özel texture yapılabilir . Ama Boat vs. kullanılmadan katı olmaz.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sağol. Zaten bildiğim bir şeyi sen tekrardan söyleyince aklıma bir fikir geldi. FallingSand olayında evet görünüşü değiştirebiliyoruz. İçinde bulanan tavuğu hareketsiz ve görünmez yapar, dışına da falling sand yoluyla kafası futbol topu olan bir oyuncu kafası koyarsak futbol yapabiliriz.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Sağol. Zaten bildiğim bir şeyi sen tekrardan söyleyince aklıma bir fikir geldi. FallingSand olayında evet görünüşü değiştirebiliyoruz. İçinde bulanan tavuğu hareketsiz ve görünmez yapar, dışına da falling sand yoluyla kafası futbol topu olan bir oyuncu kafası koyarsak futbol yapabiliriz.
Gercekten iyiymis baskası yapmadan yap bence cok guzel olur

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ben şunu merak ettim mesala heryeri odundan olan bloklar var ince taşların birleşmişi falan var onların kodu ney ?

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6

Orada odunu görüyormusun onun gibi :|

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İki tane bu tür blokların anlatıldığı video buldum.
Not: Videolar benim değildir.