Minecraft'ta sürekli birlikte oynicak takım arkadaşı arıyorum

01aston01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba minecraft'ta düzgünce sürekli birlikte oynicak skypeli takım arkadaşı arıyorum ama yaş sınırlaması var ne yazıkki çünkü yaşım 19
Devamlı oynicak, satmicak, yok şu item benim şu benim kavgası olmicak, saygılı olacak, yeni şeylere açık olan birini arıyorum
Cidden daşşak geçmek için felan yazanlar lütfen yazmasın benide yormayın arkadaşlar

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben tæşakürler geçmek için falan yazacağım @Neutrally
fgghfgghfgfffgfg

Bu arada şaka bir yana, çoğu ortamda böyle konular açmadan arkadaş bulmak mümkün. İster steam gibi platformlar olsun ister direk oyunun içinden bir server olsun. Çabucak bir arkadaş arıyorsan serverleri arayabilirsin. Ama iyi bir arkadaş için burada beklemen iyi olacaktır. Qolay Qélsin :se:

01aston01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
inan serverda aşşağıdan yazdıgım zaman egolarından kimse cevap vermiyor :)

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
inan serverda aşşağıdan yazdıgım zaman egolarından kimse cevap vermiyor :)

İnan bana burası böyle bir ortam. Ego ile alakası yok. Buraya gelen her insan, genellikle ego suçmalarıyla başlıyor foruma :pala:

Edit: 2013'de katılmışsın ancak ortamda yenisin :kaş:
Al bir çay iç :cay::kaş:

(Bu mesajları oyunum inerken işsizlikten dolayı yazıyorum kb .s)

01aston01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
(Bu mesajları oyunum inerken işsizlikten dolayı yazıyorum kb .s)[/QUOTE]

hahaha sorun degil

bu hesabı evet cok önceden açtım ne için açtıgımı unuttum 3 yıl ara verdim minecrafta, 1 aydır oynuyorum suanda

yok ben burda ego var demiyorum serverlarda ego var yani adası büyük olan veya büyütecek olan veya başka şeylerle bi tarafı kalkanlar hiç biri yazmıyor yazanlarıda şöyle görüyoru '' hiç bişe bilmiyodur yazıyodur / adama alimde eşyalarımı çalsın'' gibi şeyler düşünüp yazmıyolar bende burada konu açmak istedim :)