MineTC Sunucu Konu Tasarımı

SH4D

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar efenim...
Kafa dağıtma günlerinden sonra tekrardan "can sıkıntısı" ile tasarım işlerine geri döndüm. Ancak satış vs. yapmıyorum. Sadece muhteşem olmayan eserlerimi sizlerle paylaşıp, eleştirilerinizi alıyorum. Sizlerin eleştirileri ile tasarımı daha üst düzeye taşıyıp, tekrardan paylaşmayı düşünüyorum. Bu yüzden eleştiriler önemli diyorum ve MineTC sunucusu için hazırlamış olduğum tasarımı aşağıya bırakıyorum:

Tasarım örneği olarak @amiral arkadaşımızdan biraz esinlendik. Ancak tamamen değil :) Esinlenmek; kendi hayatına yeni bir şey katmak gibi bir şey... Ayrıca fikir ve dizayn için Atabeyi'ne teşekkürler. İyi forumlar dilerim :)

Son düzenleme:

amiral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha bölüm bölüm tasarla bence.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bence guzel ve kullanisli olmus :lol:

KeremWho

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler, efenim.

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
MineTC kimdir kısmı özellikle çok sıkışık olmuş, biraz daha sade yapabilirsin bence. Vektör çizimleri var sanırım, onları beğendim. Ellerine sağlık

SH4D

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MineTC kimdir kısmı özellikle çok sıkışık olmuş, biraz daha sade yapabilirsin bence. Vektör çizimleri var sanırım, onları beğendim. Ellerine sağlık
Güzel yorumun ve tasarım hakkındaki önerin için teşekkür ederim. Önerini dikkate alacağım :)