Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyun-forumu.png

fortnitegrafiti.jpg

Mobile Fortnite

Selamlar sevgili Forum Gamer okuyucuları bugün sizlere telefonda yani mobilde Fortnite'dan bahsedeceğim. Hazırsanız arkanıza yaslanın ve konumuza geçelim.

Öncelikle Fortnite şu an oyunların zirvesi durumunda denilebilir. Birçok platformda en çok konuşulan oyun şu anda Fortnite. Fortnite'ı diğer oyunların önüne geçiren bir şey birçok platform üzerinden oynanılması. XBOX,Playstation,Bilgisayar ve Mobil üzerinden aynı hesap ile oynamanızı destekleyen bir oyun. Nerede olursanız olun Fortnite'den ayrı kalmayın diye yapılmış adeta. Dışarıda mobilden, evde bilgisayar XBOX veya Playstation'dan oynayabilirsiniz. Fortnite mobil şu an sadece IOS yani Apple Store'de mevcut. Epic Games yakın zamanda android ve birçok işletim sisteminde hizmet vermeye başlayacak. Eğer IOS bir cihazınız var ise Fortnite'ı Apple Store'den rahatlıkla indirip oynayabilirsiniz.

Fakat bütün cihazlarda henüz çalışmıyor. Fortnite oynayabileceğiniz cihazlar: iPhone SE, 6S, 7, 8, X; iPad Mini 4, Air 2, 2017, Pro.
Fortnite şu anda bütün cihazları desteklemediği için oyun sıralamalarında yaklaşık 20. sıralarda fakat ben bütün cihazları destekledikten sonra ve diğer işletim sistemlerine de çıktıktan sonra bütün marketlerde 1. sırada olacağını düşünüyorum. Apple Store'da şu anda aksiyon türünde 1. sırada olduğunu da belirtmek isterim.

Mobilde Fortnite Özellikleri:

Uygulama boyutu: 138.5 MB
IOS 11.0 veya üstü gerektirir.
Dil Desteği: Şu anlık sadece İngilizce

Fortnite'ın gerçekten güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum şu anda oyun camiası ikiye bölünmüş durumda. Fortnite iyi, Fortnite kötü. Birçok kötü diyen arkadaşım oyunu indirdiğinde anlamadım, karışık vb. kelimeler kullanmakta genellemek istemem fakat oyunu anlamamanız, karmaşık ve zor bulmanız oyunun kötü olduğu anlamına gelmez. Buradan böyle bir kamu spotu tarzı bir şey yapmak istedim. Her oyuna bir şans verilmesi gerektiğini düşünen biriyim ayrıca Epic Games her hafta güncellemeler oyunda oyuncuları meraklandıracak şeyler getirmeye çalışan bir firma. Emeklerinin de karşılığını aldıklarını düşünüyorum.

Her neyse konumuzdan daha fazla sapmadan konuyu burada bitirmek istiyorum. Zaman ayırıp, okuduğunuz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Telefonda klavyesiz oynayamam galiba. Çok fazla araç var oyunda. Bundan dolayıda sürekli butonlara basma ihtiyacı duyuluyor. 5S destekleseydi indirirdim :(

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Androide çıksa en iyi sisteme sahip olsam bile bu oyunu indirmem.Fortniteı hiç sevmiyorum.

AlicanTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben battle royale oyunlarını telefonda oynamayı sevmem. Daha çok Xbox tercih ederim. Güzel konu

Imperiash

Before the Doomsday
En iyi cevaplar
0
Daha fazla resim konuyu güzelleştirir.