Moderatör Adayları Aloooo !

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu biraz yakınma konusu olacak ve kısa tutacağım o yüzden. (Dönüp baktım hiç de kısa tutamamışım.) Aynı zamanda herkese sallayacağım, isteyen şimdiden "trigger"lanabilir. Kolay gelsin.

Hala anlık devam ediyor mu bilmiyorum ama bölüm moderatörü ve adı içerikli bir şey olan rütbe için konular açan moderatör adayları var, malumunuz.

Lağımda yüzen yosun parçası değersizliğinde saçma ve alıntı konular açmayın, lütfen. İlham gelmiyor, tıkanıyoruz diyen varsa ben açıkça örnek verebilirim size.

@İnanılmaz (Mobilden yaptım etiket çalışmazsa biri onu buraya etiketlesin.) isimli bir bölüm moderatörümüz var mesela. Kendisiyle tanışıklıktan öte bir durumumuz vardı da konu bu değil. Yani kendisi eskiden foruma açılan rastgele konulardaki gibi takılırdı üslup olarak. Uzun zaman sonra açtığı konulara baktım, kendisini bu konuda oldukça geliştirmiş. (Bana benzemiş desem yalan olmaz, benim konularımı eskiden beri bilen varsa. Bu ego kasmayı da araya baya iyi sıkıştırdım, neyse.)

Kendisi eskiden beri uzaya meraklı biriydi ve şu anda da bunlar hakkında konular açıyor. Uzay gibi yeniliklerin sınırlı olduğu bir konuda tekdüze kalmamak için eğlenceli bulduğum bir dil kullanıyor.

Bunu niye anlattım? Çünkü bana bu yazı için para ödeyecek. (Ödese fena olmaz aslında.)

Aklıma gelen somut bir örneği moderatör adayları için paylaştım. Özgün içerik bulamıyor musunuz? O halde internette bulduğunuz konuları kendi kafanızda harmanlayıp öz sözcüklerinizle ve tarzınızla ifade edin. Daha tartışmacı bir şekilde yazın. Reklam olmasın, "şunedio" içeriği gibi düşük kalitede de kalmasın mümkünse.

Beyler bayanlar, tatil günlerini sayanlar... Siz siz olun, ama sadece siz olun. Sonra buralar çekilmez oluyor.

Ha bir de, artık 2009 Facebook paylaşımları tadında konular da açılmasın ya.

...

Bi' kuple yakınmanın sonuna varmış bulunuyoruz. Hepinize zeka fışkırtmalı (zeka diyorum bak, başka bir şey yazmıyor fesat kardeşim) haftasonları diliyorum.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
adam haklı beyler :D
(bişe yazasım keldi konu üste çıksın diye D: )

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet, evet, evet evet evet. Haklısın berbat bir üslubum vardı. Fakat lakin ancak üslubu geliştirmek adına elimden kitap düşürmedim. Seninle de 1-1,5 yılı aşkın sohbetimiz oldu senin de payın vardır elbette üslubumu geliştirmemde. Konuya müzik bağlasaydın keşke, eskisi gibi.
Hala anlık devam ediyor mu bilmiyorum ama bölüm moderatörü ve adı içerikli bir şey olan rütbe için konular açan moderatör adayları var, malumunuz.
Bu arada işler biraz değişti, artık her şey yükselmek için değil. Yani ben bölüm editörlüğünü seçtim ama moderator olmak için değil gibi. Editörlükte yazar ekibi yükseltmeleri alıyorsun.

Son düzenleme:

Mağara999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu platformu ayakta durması mucize yakınmaya devam edin.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet, evet, evet evet evet. Haklısın berbat bir üslubum vardı. Fakat lakin ancak üslubu geliştirmek adına elimden kitap düşürmedim. Seninle de 1-1,5 yılı aşkın sohbetimiz oldu senin de payın vardır elbette üslubumu geliştirmemde. Konuya müzik bağlasaydın keşke, eskisi gibi.

Bu arada işler biraz değişti, artık her şey yükselmek için değil. Yani ben bölüm editörlüğünü seçtim ama moderator olmak için değil gibi.

Telefonda olmasam müzik koyardım da hazır gelmişken sen koyuver bir şeyler.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nasıl yakındıysam artık forum çöktü.

Bir of çeksem karşıki serverlar yıkılır.