Moderatör-Admin

BurakDaVayne

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Burak.15 yaşındayım.Komut bilgim yüksek ve sorumluluk sahibiyim.Küfür az kullanırım o da gerekmedikçe kullanılmayan ufak tefek "amerika" tarzı küfürlerdir.İşimi yaparken ciddiyim fakat eğlenmeye de ihtiyaç duyarım.Uzman olduğum sunucu türleri Factions ve Survival'dır.Skype,hamachi,Discord,hepsi bulunur.Aşağıda bulabilirsiniz.

Sunucuda yapmayı sevdiğim işler birine yardım etmek,işsizce/gerekli mimari eserleri yapmak,oyuncularla tanışıp survivala geçerek onlarla beraber oynamaktır.Fakat bu size oyunculara haksız yollardan elmas vesaire falan verdiğim anlamına gelmesin.Örneğin,biri sunucuya yeni katıldı ve benim boş zamanım varsa eşyalarımı silerek gm0 geçip onunla beraber oynarım.Bildiğim komutların çoğu Factions tarzı pluginlere ait olmasına rağmen diğer pluginleri de orta seviyede iyi bilirim.Bu oyunu 1.6.4/29 Eylül 2013 tarihinden beri oynuyorum.1.9.4'ten sonrasını sevmek "oha ?!?!" demektir benim için.Favori pluginlerim Factions,GroupManager (dolayısıyla SimpleVIPPerks),iConomy'dir.

İletişim bilgilerim;
Discord:var ama adımı bilmiyorum :D
Hamachi:Var