moderatör, rehber arayanlar buraya bakabilir.

elff

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adım
-
Yaşım
18
Görev Almak İstediğim Sunucu Türleri
Skyblock, Faction
Sahip Olmak İstediğim Yetki
Moderatör, Rehber
merhaba, ben moderatör ve rehber yetkisinde profesyonel olarak sunucularda çalışıyorum. fakat bu aralar çok sıkıldığım için ve çokta paralı yetki veren istediğim bir sunucu olmadığı için parasız çalışmaya karar verdim.

plugin bilgim çok yüksek, moderatörün bilmesi gerekenden biraz daha fazlası var ben de.. küfür etmem, saygılıyımdır insanlara yardım etmeyi seviyorum.. 2014-2015 arası minecrafta başlamıştım bu yüzden minecraft bilgim de oldukça yüksek
kısacası bir moderatör bir rehberde olması gerekenden daha fazlasının olduğunu düşünüyorum ben de. şu aralar okul olduğu için 6 tan sonra müsait oluyorum maalesef.. ama hafta sonu 12 13 saat full devam :)

not: mikrofonum yok ve de aternos sunucusu olanlar lütfen ama lütfen YAZMASIN.

hilkaristaken

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Discord kullanıcı adım : `hilkaristaken#0666 eklerseniz sevinirim.Sunucumuza moderatör olarak gelirmisiniz?

fjour

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Discord Nickim: fjour#0001

Bana DM üzerinden ulaşabilirsin, Ciddi bir hub proje üzerinde çalışıyoruz.

kaan_61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba, ben moderatör ve rehber yetkisinde profesyonel olarak sunucularda çalışıyorum. fakat bu aralar çok sıkıldığım için ve çokta paralı yetki veren istediğim bir sunucu olmadığı için parasız çalışmaya karar verdim.

plugin bilgim çok yüksek, moderatörün bilmesi gerekenden biraz daha fazlası var ben de.. küfür etmem, saygılıyımdır insanlara yardım etmeyi seviyorum.. 2014-2015 arası minecrafta başlamıştım bu yüzden minecraft bilgim de oldukça yüksek
kısacası bir moderatör bir rehberde olması gerekenden daha fazlasının olduğunu düşünüyorum ben de. şu aralar okul olduğu için 6 tan sonra müsait oluyorum maalesef.. ama hafta sonu 12 13 saat full devam :)

not: mikrofonum yok ve de aternos sunucusu olanlar lütfen ama lütfen YAZMASIN.
bana ulaşır mısın Kaan''#6330