[MODLU]Uzay ve Teknoloji ağırlıklı Paketim var.. Ve oynayacak kişi arıyorum.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Evet... Dediğim gibi. Serveri Hamachiden landan da kurabiliriz ama sorun oluşuyor. Hata Çoğunlukla Dil paketiyle alakalı diyorlar ama çözülmüyor niyese. Ama dedicated gibi (Server dosyası ile... Lansız yani[Hamachide ama Server.exe dosyası falan açıcaksın öyle açılcak... nasıl diyeyim.]) Kurarsak bu sorun olurmu bilmiyorum.
Oynayacak kişi lazım ama bize 2 Çeşit kişi lazım.
1. Serveri kuracak / Crash yersede sebebini anlayabilcek kişi.
2. Normal Birisi. (Bilgisi 0 olsada anlatırız artık.
Sistem Gereksinimleri
-Serveri kuranda iyi bir CPU ve RAM kesinlikle lazım. Uzaya gittiğimizde veya Mekanism in Mutliblock sistemlerinde kasmamalı. Özellikle internet olarak UPLOAD hızı da lazım.
-Oynayacak kişiye 2 gb(Tamamıyla o 2gb oyuna ayrılacak) yeter sanıyorum.

Mod paketin? :
File on MEGA (Lütfen yanlış anlamayın.. Ciddi ciddi linki böyle.)
Bu paketi indirdinizde 3 tane dosya olucak.
1. 1.7.10 Forge : Direk açın... otomatik kurulum.
Sonra ise Mods. Direk %appdata% dan .minecraft a mods klasörünü atın.
3. Flans. onu da aynı şekilde... %Appdata% dan .minecraft a atın.
Paketimin Updatelenmiş hali! (Gereksiz modlar silinip daha güzel şeyler eklendi... Bunuda indirin eh :/)
Bunu indirince şuanki Mods klasörünü silip Bu linkteki dosyanın içindeki mods klasörüne atarsanız kurmuş olursunuz.

Konuşmak/Modpack hakkında öğrenmek istediğiniz varsa gelin! Discord adresim : ! Dancing Tomb Helper Number 4#0563

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
1591772715587.png

Galaxy space Sayesinde Çok hoş bir backgroundumuz ve HUD'umuz var oyunun giriş yerinde.
Sol taraftan gördüğünüz gibi 66 mod var. 8-10 tane çıkarmanız lazım. Onlar Modun Gereksinim olarak gördüğü script modları.(Eklentisi olmaz. Sadece stabil olmaları için olurlar)
Bu pakette Optifine kurulu. Yani olabildiğince Performans dostu.
NEI (Not Enough Items) Bulunmakta. Bu sayede yapılarda zorlanmicaz.
Backpack/Better furnaces(Better Furnaces başlangıçta az biraz işe yaricak fakat.... Gelecekte hiçbir işimize yaramicak.)Backpack çok açık zaten onuda anlattırmayın bak :D
Buildcraft/Mekanism/Galacticcraft Ve GalaxySpace(GalacticCraft eklentisi) : Buildcraft'ın enerji makinaları(Engine) işe yaramicak. Onun yerine mekanism in yüksek voltajlı solar panellerini kullanıcaz. Pahalı fakat Çok fena işe yarıyor. Buildcraft daha çok PUMP ve Büyük Çaplı delicisi işimize yaricak. Mekanism İse enerji makinaları Ve 1 Ironu 5 TANEYE çevirecek makinalar var. Biraz kimya olayları fakat DEYİYOR BAYA. 5 KATI BORUMU *Deliler gibi güler*
Neyse :D
DamageIndicator. Yaratığın canını görebilcez bu sayede!
Death Quotes : Öldümüzde "Yere sert çarptı" yerine mesela "Kendini gömmenin kolay yolunu buldu"[İngilizce. Türkçe diye heveslenmeyin] Yani kısaca boş bir mod ama yani... Normal quoteler pek hoşuma gitmiyor.
Thermal Foundation : Sadece INFINITE kabloları işimize yaricak...
Dragonic Evolotion : Güneşi ayağımıza getiricez... Thermal Foundation işimizi görücek.
Equevelent exchange (Yazamadım) : Kullanmicaz. OP.
Flans : Yaratık modu yüzünden yaratıklar zırhlı. Yani silah işimizi görücek.
IC2 (Industrial craft ) : Arternatif craftlar ve makinaları ucuz olduğundan işimizi görücek.(CRUSHER falan)
Galaxy Space : Eğer hergün oynarsak GALAXY space sayesinde Tier 3 e kadar deyil 7 YE KADAR tier olucak. Ve heryere özel boss ekliyor bu Galacticcraft eklentisi.
gokistats : Kanser bir şey. Öldüğünde 0 lansada bize bufflar sağlicak. Daha hızlı kırmak gibi. Fulleseniz bile ölebiliyorsunuz xd
Tinkers Construct : Kıyafetler ve Hammeri işe yarayabilir.
ICBM : Bombaları kaldırıldığından füzelerini yapıcaz. Ne bileyim boş yere atarız eylencesine :D
Inventory Tweaks : NİHAYET İNVENTÖR DÜZENİ.
Iron Chest : Buildcraft kardeşimizin delicisinde işimizi görücek efsane bir şey. Taşları büyük bir sandığa... Madenleri ise normal bir sandığa koyucaz.
Malisis Doors : Multiplayerde çoğunlukla işe yaramadığını sanıyorum. Silebiliriz.
MapWriter : Düzgün bir harita modu bulamayınca...
MFFS : Modular Force Field System : KALKAN.
Open Modular Turrets : Basemizi 51 bölge gibi korunan bir bölge haline getirebilecez.
Project E : Bilmem.
Rival Rebels : Eski modpaketinden kalma .Silmeyi düşünüyorum. Ama plasma gunu çok işe yaradığından silemiyorum. YEET.
Special Mobs : Evet. Yaratıklara random zırh veriyor. Set de veriyor. Flans zırhlarımı ? Evet. Teknolojik olmayan bütün zırhları veriyor. KILIÇ DA DAHİL. Nethere gitmeyin. Orada kanser oluyorsunuz. Mod biraz fazla zor.
Storage Drawers : Küçük chest fakat 4 e ayırabbiliyorsun. Koydğunda mesela Demir alaşımı içeraden maddeleri 1 Drawer e içermeyenleri başkaya koyucaz.
Telepad : Normalde Teleport Sistemleri gerçekten canını acıtıyor. Galactic crafttaki ÖLDÜRÜYOR ZATEN.Bu modla bari uzaya falan kolayca geri gidebilcez.
ThermalDynamics : Bilmem ben bunu niye indirdim. Ama bi işe yarıyor xD
TreeCapilator : Ağacı rahat şekilde kırabilcez.
WorldEdit(BU SADECE PLUGİN DEYİL.. HEM BİR MOD!) : Singleplayerde bir şey yapmak istersiniz diye...
Başka bir şey yok galba xd

Bttl_12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Discorddan arkadaşlık attım bir şey sorucamda ??