Morend Craft Türkiyenin İlk Modern RPGSİ!

B-RPG Projesini nekadar begendiniz?

• Bence İyi bir proje tutar

Kullanılan: 6 37.5%
  • Kötü bir proje tutmaz bence

Kullanılan: 10 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    16

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Morend Craft

Herkeze merhaba arkadaşlar sömestır tatilimi internete ve denize

Giremeden geçirdim konumuza dönelim.

bende 2 ay boyunca bir projeye atıldım komşularıma gidip pluginler

indirdim ve kendi evimdede internetsiz bir şekilde map yaptım

Bu haritadaki şehir küçük nedenmi? çünkü B-RPG Projesine adım atıyoruz

B-RPG de yani bukkit rpg değil Build RPG Yanlış duymadınız Peki nedir bu

Build RPG? B-RPG de Build Yaparken fazla rol yapmanıza gerek yok bu B-RPG yi bulan ilk kişi benim

Build RPG de Build kısmı çok olmak zorunda adı üstüne B-RPG Tuta bile ceğini düşünenler veya düşünmeyenler oy versin.

Server bir süre hamachi bukkit olacak sonradan hamachisiz olacak ipi vericem hamachi aglar en altta bu arada pm atın başvuruları

Veya mount444 skype adresinden ulaştırın

modern rpg çok oyuncu gelirse silah plugini yüklicem m4a1 filan olcak serveri nekadar begendiniz yani B-RPG

projesini üstte istatistikte yazarak belirtin BU ARADA İLK 3.CÜ GİRENE 1.CİYE VİP DAİRESİNDEN 1 EV 2.GİRENE

9250 DOLLAR Hediye 3.CÜ GİRENEDE (KENDİ İSTEGİ İLE Cankurtaranlık) bu arada mesleklerde şöyle bir şey var

meslek yerinizde bekleyeceksiniz beklerken facede filan takılın ooc cumartesi ve pazar işiniz tatil

bu arada işinizi ooc günde 5 dakika iş yerinde kalacaksın (istegin ile dışarda devriye yapacaksın)

bu herkes için geçerli değil polisler doktorlar gibi kişiler için lokantada bakkalda çalışan veya sahibiyseniz

istediginiz zaman çalışırsınız maaşınızı belediye binasından alacaksınız fabrikada yapacağınız şeyleri falan

(fabrikanız varsa) bu arada işinizde kimse yoksa yani lokantaya hiç kimse gelmiyosa bi süre oyunda orda olun

5 dakika arada bakın müşteri varmı falan yoksa devam edin öyle iş yeri sizinse helpopta böle diyin: ıc:çalışmıyor

gibi belediye binasından izin alacaksınız bu arada server umarım iyi olur yorumada yazın iyi fikir falan unutmayın

pm atın bu arada ck edilirseniz fear rp sıkıntısı olmayacak korkun çünkü ck edilince daha giremessiniz ona bi

çare arıyoruz son bir şey oyunda zumrut takas parası bu arada takas çarşısı var şehirde ordan illegaldan legal
her şey var bu arada money pluginide var son bir şey daha fabrika alırsanız beldeiye binasından ne fabrikası

ona göre item vericez örn ekmek fabrikası ooc 1 günde 1stack ekmek vericez bu arada bunlari vermek için

belediye binasından işçi alın işçiler npcdir fabrikada bekleyecekler o sırada kazancınız olacak tabi

belediye binasından işçilerin maaşınıda kazancınızdan alıcaz vergi falan neyse Kurallar.

1) Üst üste zıplayarak İnşaat yapmak yasak

2) Build Yaparken yardım almalısın Veya Araba yapacaksan garajda yap

3) Build Yaparken Belediyeden izin almassan illegala girer tutuklanırsın

4) Belediyenin malına zarar vermek kırmak Direk hapishanelik

5) Bir vatandaşın malına zarar vermek kırmak hapishanelik değil o şikayet ederse hapishanelik davalık

Kurallarımız Bukadar arkadaşlar Bu arada oyun gerçekçi yani hapise

girince ooc 1 gün kalıcaksınız yada daha fazla girdikmi hapise ya para yada yatmak...

hapise girdiginizde freeze atıcam örn ooc 1 gün hapis yattınız girin helpop atın freeze açarım.

Bu arada kuralları söyledik unuttuk başvuru formunu demeyin hemen vericem

Birkaç daha başvuru formu olucak onları formunuza katarsanız o meslekte

olmak istiyorsunuz demektir işte buyurun başvuru forumu.. Aaa durun bu arada maaşınızı belediye binasından

alacaksınız yani benden Başvuru formuna geçelim.

Pluginer ve ooc ıc admin lazım başvurular:

pluginer:

Adın:

Soy Adın:

Yaşın:

Kaç plugin biliyorsun:

admin:

Adın:

Soy Adın:

Yaşın:

wg ve we biliyormusun wg nekadar we nekadar anlat:

hangi komut ile bir yeri birisine veririz wg olarak:

hangi komut ile bir kapıyı wgleriz veya biryeri:

Hamachi agları:

MorendCraft-1
MorendCraft-2
MorendCraft-3
MorendCraft-4

NOT:HER AGIN ŞIFRESI 123 IDIR

YONETICI KADROSU:

Kurucu:Ömrüm Tekin

Admin:Zeynep Yildirim

Pluginer:Eren Bülbül

IC Sorumlu Build Sorumlu:---------------------

MorendCraftRPG.tr.gg
ARKADAŞLAR BAŞVURU FORMU SİTEDE ORADAN ATINIZ MESAJ İLE VEYA SKYPEM MOUNT444 ADRESINDEN.

Son düzenleme:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Rpgler genellikle ortaçağ veya banbaşka çağ olurdu ilginç bir fukur.

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncu gelse tutar bence serverim[DOUBLEPOST=1412369905,1412369587][/DOUBLEPOST]
Rpgler genellikle ortaçağ veya banbaşka çağ olurdu ilginç bir fukur.
Dediğini Onaylıyorum fakat milenyum çağı nedir yav uçan kanatlı elfler melfer saçma buluyorum bunları çocuklar bunlar ile ilgilenirken bizde c4 kurup banka soyarız teroris olup askeriyeye saldırırız fabrika urup para kazanırız siz bunumu istiyorsunuz elf olup uçmayımı?

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Oyuncu gelse tutar bence serverim[DOUBLEPOST=1412369905,1412369587][/DOUBLEPOST]
Dediğini Onaylıyorum fakat milenyum çağı nedir yav uçan kanatlı elfler melfer saçma buluyorum bunları çocuklar bunlar ile ilgilenirken bizde c4 kurup banka soyarız teroris olup askeriyeye saldırırız fabrika urup para kazanırız siz bunumu istiyorsunuz elf olup uçmayımı?
elfler Uçuyor muydu lan :D [soymak varsa ben havada karada varim :D ]

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvuru formu sitede onu ya mount444 hesabına atın yada siteye iyi forumlar :)[DOUBLEPOST=1412376179,1412375958][/DOUBLEPOST]
elfler Uçuyor muydu lan :D [soymak varsa ben havada karada varim :D ]
Kanatlı elfler uçar oduncu elfler ok atar insanlar beynini kullanır o tür rpglerden sıkıldım.[DOUBLEPOST=1412376435][/DOUBLEPOST]Başvuru atacak varsa siteden alsın artık sıkıldım server açıyoruz turk modern rpg bi kişi bile gelmedi .

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
güzel bi proje ama tutar mı bilmiyom

Altay1235

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Modern RP projeleri daha önce çok oldu ve hepsinin sonu hüsran. Tutmaz diye düşünüyorum. Ayrıca ilk değil.

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modern RP projeleri daha önce çok oldu ve hepsinin sonu hüsran. Tutmaz diye düşünüyorum. Ayrıca ilk değil.
Biliyorum ilk olmadıgından ama ilk anlamı şu:Hiç açılmadı hepsinin sonu hüsrandı yani tutma olanagı %45 gibi var kendine güvenirsen her şey tutar.

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Türkiye'nin ilk modern Rpg serveri değil.
2.Başka bir sunucunun konsepti ile ilgili alayların senin nasıl biri olduğunu ortaya çıkarıyor.
3.Konuşma diline biraz daha dikkat edersen ve konunu düzenlersen daha güzel olur. :)

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ömrüm...Ne yaptın sen...

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvuru yapanlar yapsın yapmayanlar dalga geçenlerde çıksın şu konudan.

OynuyomBen

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Tam askıya alınacak konu göstermiş @Mount44 arkadaşımız :) Nedenleri şudur
1.Modern RPG senden çıkmadı.
2.B-RPG midir nedir işte o serverinde rol yapılacak gibi bir ümide kapılma, bence direk konunu faction bölümünde aç çünkü farksız olacak.
3.Barajda araba yapmak, tek kişi ile bir anda ev yapmak gibi şeyleri biz RPG'ye katmıyoruz koçum damlamışsın factiondan buraya.
4.Konuşmaların ve konu düzenini baştan geçirmelisin.
5.Ortaçağ RPG'lerinden kimse sıkılmadı bunu kendi kafandan atma!!
Kesinlikle bana Sen Kimsin? sorusunu yönelteceksin. Benim nickim Darkauron bilen bilir hatta yazın yabancılardan aldığım ilhamlarla güzel bir server projem var. Yabancılardan aldığım ilham derken RPG'yi öyle batırdılar ki hele İngilizcem iyi olmadığı halde çeviriden çevire çevire yabancı serverlerde oynadım ve bir fikir üretiyorlarsa HARİKA fikirler üretiyorlar.

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yabancı Bir Rpg Biliyorsan Banada Söylesene Özelden.Türkiyede Rpg Yapabilen Adam Nadir Zaten.
Siz ''Türkiye'de Rpg oynayan yapabilen adam yok rp yapılmaz'' Havasında devam ederseniz rp yapılmayacak gerçekten.Biz bilenler olarak bilmeyenlere öğretmeliyiz böyle dedikçe tabii ki sınırlı sayıda kalacağız.Yeni gelenleri dışlamak yerine bence öğretmeliyiz.Ha öğrenmek istemezler onu ben bilmem.(Sana söylemedim tek alınma :D)