Nasıl cs:go ESL paketi düşürebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl cs:go ESL paketi düşürebilirim ?
anahtar istemiyorlarmış falan pahalılar

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Vavle desteğindeki turnuvalarda düşer. Her yıl bir kaç maç olur. Drop olasılığı çok azdır ama düştüğüde (Örneğin bu yılki Virtus.Pro ve Fnatic arasında düşen cobblestone gibi) köşeyi dönersin. Elinde bekletirsen şuanki gibi 400 TL yi bulanlar olabilir. Düştüğü taktirde açmamanı öneririm.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vavle desteğindeki turnuvalarda düşer. Her yıl bir kaç maç olur. Drop olasılığı çok azdır ama düştüğüde (Örneğin bu yılki Virtus.Pro ve Fnatic arasında düşen cobblestone gibi) köşeyi dönersin. Elinde bekletirsen şuanki gibi 400 TL yi bulanlar olabilir. Düştüğü taktirde açmamanı öneririm.
Şahsen paran varsa git 1-2 kroma anahtarı alıp kroma acmanı tavsiye ederim paran yoksa bile buduklarından birini ayırıp hepsni sat ve anahtar parası yap
Kendim şu an m4a1 ejderha kral ve Kızıl ağ düşürdüm

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Paket düşmesini istiyorum çünkü: onlar anahtar istemiyor ve 1 paket en az 7 tL

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Şahsen paran varsa git 1-2 kroma anahtarı alıp kroma acmanı tavsiye ederim paran yoksa bile buduklarından birini ayırıp hepsni sat ve anahtar parası yap
Kendim şu an m4a1 ejderha kral ve Kızıl ağ düşürdüm
Kutu açmayı hiç sevmem açıkça. Trade yapınca en azından daha adam gibi karlı çıkıyorum. Zamanında açtım bayada bişi çıkmadı. 40 Yılda 1,2 tane açıyorum o kadar. (Crimson Web derken hangisi ?)

Cobblestoneları bekliyiceğine gidip key alıp biraz daha avantajlı kar edebilirsin. Tabi her sabah (5-6 Gibi) kalkman lazım, akşamları steam Community Markette tüm fiyatlar düşer. 70 Kuruşta olsa kar edersin. Sonra trade girmen lazım oda zahmetli. Kısaca nerden para kazanırım diyorsan Ya bet ya trade. Çok şansa bırakma derim ama. Seçim senin

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kutu açmayı hiç sevmem açıkça. Trade yapınca en azından daha adam gibi karlı çıkıyorum. Zamanında açtım bayada bişi çıkmadı. 40 Yılda 1,2 tane açıyorum o kadar. (Crimson Web derken hangisi ?)

Cobblestoneları bekliyiceğine gidip key alıp biraz daha avantajlı kar edebilirsin. Tabi her sabah (5-6 Gibi) kalkman lazım, akşamları Steam Community Markette tüm fiyatlar düşer. 70 Kuruşta olsa kar edersin. Sonra trade girmen lazım oda zahmetli. Kısaca nerden para kazanırım diyorsan Ya bet ya trade. Çok şansa bırakma derim ama. Seçim senin
Sorumu cevaplasan ? sorum şuydy nereye döndü konu: ESL paketi düşürmek için twich'ten izlesem düşer mi ? yoksa oyundan mı zorunlu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...