Neden yeni bir minecraft hub sunucu açılmıyor beyler

IMPERIALMC

ImperialMC.Xyz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sebebi şuna bağlıyorum ben Vds Fiyatları uçuk rakamlarda çoğu kişi ödeyemiyor ödese bile tutmaz kaygısı oluyor, ayriyetten ytler reklam fiyatlarını yüksek tutuyolar sunucular reklam yaptıramıyor berki şuanda günyüzüne çıkmayan sunucular vardır.

İşin özü ytler kendi ekmek parası kazandığı kuyuyu kazdı fırsatçılıktan başka bir şey değil.

MuratBey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben valla beleş hub yapmaya çalışıyorum şu an survival yaptım boxpvp SkyBlock flnda yapcam aternos bu arada gelmek isteyenler oyna.kriyanetwork.tk

Kuchi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft dünyasındaki en eski insanlardan biriyim, ilk Türk sunucularının açılışlarına şahitlik yaptım, bir sürü sunucu açtım, Türkiyede ilk avatar sunucusunu ve modlu sunucusunu açtım. Şunu açıkça söyleyebilirim ki oyuncu kitlesi (ben de dahil) yıllarca aynı şeyleri oynamaktan sıkıldı. Oyuna getirilen özgün fikirler saniyeler içerisinde kopyalandı ve her sunucuya yedirildi. Bir dönem hub sunucu patlaması yaşandı, herkes yeni özgür oyunlar çıkarma girişimindeydi ancak çok iyi bir fikir olsa bile reklamı iyi yapılamıyordu ve daha büyük sunucular tarafından anında kopyalanıyordu. Sonuç olarak çok büyükler ayakta kaldı ve geride kalanlar sunucular öldü. Minecraftta sunucu açmak istiyorsanız marketininizin çok iyi olması gerekiyor. Yıllar yıllar sonra bir fikrin aklıma gelmesiyle bu camiaya dönme kararı aldım aylar sürecek bir proje için şimdiden iyi şans dileklerinizi bekliyorum :)

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni Hub sunucular var ünlü YouTuberların, tamamen para kazanma odaklı. Maalesef bunun gibi sunucular oldukça asıl sunucular geri planda kalıyor. Zaten minecraft coranadan sonra çöküşte trde cr so 10k oyuncu oluyordu yazın şimdi 3-4k makine masrafı, reklam giderleri, vergiler, enflasyon vs çok değişken var. Minigames olarak sunucu açabilecek piyasada yok şuanda :(

LaudresOrg

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben valla beleş hub yapmaya çalışıyorum şu an survival yaptım boxpvp SkyBlock flnda yapcam aternos bu arada gelmek isteyenler oyna.kriyanetwork.tk
beleş hub açılmaz

Yeni Hub sunucular var ünlü YouTuberların, tamamen para kazanma odaklı. Maalesef bunun gibi sunucular oldukça asıl sunucular geri planda kalıyor. Zaten minecraft coranadan sonra çöküşte trde cr so 10k oyuncu oluyordu yazın şimdi 3-4k makine masrafı, reklam giderleri, vergiler, enflasyon vs çok değişken var. Minigames olarak sunucu açabilecek piyasada yok şuanda :(
ne yazıkki evet mc oynayan kitle araba kazasında öldü sanki kimse yok

reis dorudurda siz eskisi gibi oynanmıyosunuz keşke büyük bi güncellemeyle bi sıfırlama reset gelse bence şuanki bütün sunuculara gelmeli enderoyuncu bile yavaş yavaş getiriyor ama eski haline dönemeyecek kendi düşüncem sizde provanas olarak bence güzel bir güncelleme güzel bir sıfırlama güzelde teaser reklamla aktif gene toplarsınız eskisi gibi kendi düşüncem

Oyun oynayacak vakit mi kaldı
var bea yazdayız benim var şahsen çalışanlarada allah kolaylık versin

iyi şanslar bende sunucu açıyorum Survival & opfaction & opskyblock & emekskyblock beklerim sizide şu an bakımda 3 güne açılıcak play.primeoyuncu.xyz
açamadık vallaha :D

Sebebi şuna bağlıyorum ben Vds Fiyatları uçuk rakamlarda çoğu kişi ödeyemiyor ödese bile tutmaz kaygısı oluyor, ayriyetten ytler reklam fiyatlarını yüksek tutuyolar sunucular reklam yaptıramıyor berki şuanda günyüzüne çıkmayan sunucular vardır.

İşin özü ytler kendi ekmek parası kazandığı kuyuyu kazdı fırsatçılıktan başka bir şey değil.
allah devletimize zeval vermesin ne diyelim :D

Saufan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba, görüşlerinizi okumak çok ilginçti. Bu konudaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum. Evet, Türk Minecraft sunucuları zor bir dönemden geçiyor. Burada iyi oyunlar var. Gerçekten de ünlü YouTuber'ların açtığı hub sunucular ana sunucuları geri plana itmiş durumda.