NeonPvP Sunucu Aktifleşti!

1.Sunucumuzu begendinizmi 2.Chest Komutu vipleremi verilsin oyuncularamı! 3.Hack Serbest olsunmu

• Sunucuyu begendim

Kullanılan: 7 26.9%
  • Sunucuyu begenmedim kusara bakma kardesim

Kullanılan: 9 34.6%
  • Viplere verilsin!

Kullanılan: 4 15.4%
  • tüm oyunculara verilsin

Kullanılan: 10 38.5%
  • Hack serbest olsun

Kullanılan: 8 30.8%
  • Hack Serbest Olmasın

Kullanılan: 14 53.8%

• Kullanılan toplam oy
    26

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Biz sizin gibi sıradan oyuncuyuz!
Türkiye'de bir ilk galiba ama olmayabilir ben cok fazla görmedim böyle sunucu SkyPvP Sunucumuz cok yakında aktif

Sunucu Adı: NeonPvP

Sunucu İp: NeonPvP.nitrado.net

Sunucu sürüm: 1.7 & 1.8

ArifPvP => DarkCreeper50 ( Kurucu-Pluginer-Destek)

Farklı farklı biyomlar!

Tabela ile repair atma!

Kendimize ait Buildler/Mimarlıklar

İlgili saygılı Yetkilerimiz!

Kredi Sistemi!

Kasa Sistemi!

Adam öldürünce para gelmesi para ile marketten birşeyler satın alabiilirsiniz!

Sanal Market ile güvenli Alış-veriş ( Adalardan buldugunuz esyaları satıp para kazanırsın :=)

Gelişmis SkyPvP Server

Farklı biyomlar!

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Aslında ilk demek biraz abartı olabilir. Daha önce fazla olmasa'da birçok sunucu açıldı. Bunlardan biriside bendim ancak skypvp pek tutulan bir oyun modu değil açıkçası. Bir süre sonra sıkacaktır ve fazla bir şeyler katmazsanız pek gündemde kalacağını sanmıyorum skypvp'nin. Ancak yinede başarılar. Herhangi bir yardım lazım olur ise özelden ulaşabilirsiniz.

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Skypvp aşırı mükemmel bir oyun modu olsa da tutmayacak. Türkiye'de açarsanız asla tutmaz.

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında ilk demek biraz abartı olabilir. Daha önce fazla olmasa'da birçok sunucu açıldı. Bunlardan biriside bendim ancak skypvp pek tutulan bir oyun modu değil açıkçası. Bir süre sonra sıkacaktır ve fazla bir şeyler katmazsanız pek gündemde kalacağını sanmıyorum skypvp'nin. Ancak yinede başarılar. Herhangi bir yardım lazım olur ise özelden ulaşabilirsiniz.
Skypvp aşırı mükemmel bir oyun modu olsa da tutmayacak. Türkiye'de açarsanız asla tutmaz.
Tamamen haklısınız ama bizim diger sunucu survival sunucusu cok yakında aktif oda !

Tamamen haklısınız ama bizim diger sunucu survival sunucusu cok yakında aktif oda !
Biz kimiz die incelleseydin! ben oraya acıklamayı yaptım zaten :)

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mimariler geliştirebilir türkiyede böyle değişik sunucular görmek sevindirdi beni

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden 1.7/1.8? Bence bir sürüm tercihi yapın ve o sürümü özel geliştirilmiş eklentiler kullanın. Başarılar!

MınecraftPvp4

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neden 1.7/1.8? Bence bir sürüm tercihi yapın ve o sürümü özel geliştirilmiş eklentiler kullanın. Başarılar!
Yorumlarınızı dikkate alıcam sunucumuz carşamba günü aktifttir yılbası özel çekilislerimiz başlıcaktır.

Sunucumuz sabah saat 08:00 'da aktif! 15 kisi olunca vip cekilişleri olucaktır. kacırmayın.. @neonekibi

Konu 01:00 güncellencektir.!

Sunucumuz acıldı iyi forumlar :=

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pardon, az önce hileyi yasakladılar. Ha ha güzel sunucu.