Nereden başlamalıyım?

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ANLATAMIYORUM GALİBA!

Ben burada eklenti yazmak için nerden başlamalıyım diye soruyorum.
Sırf post kasmak için saçma saçma mesaj yazmayın!
Size sordumki nerden başlamalıyım_?

Size JAVA öğrenmeden eklenti nasıl yazarım? demedim!
Senin kafada bir problem var sanırım nerden başlamalıyım diyorsun eğitim videoları var herhangi birinden başla bitmiş bir seri olabilir veya codecademy var aslında boşver bu kafayla öğrenemezsin. Sen şimdi dediğimi yine anlamazsın buyur ;

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Senin kafada bir problem var sanırım nerden başlamalıyım diyorsun eğitim videoları var herhangi birinden başla bitmiş bir seri olabilir veya codecademy var aslında boşver bu kafayla öğrenemezsin.
Ne yapacağımı öğrendim merak etme.
Beynini yormana gerek yok.

Daha benim sorumu anlamamışsın boş boş konuşuyorsun.
Konu Kilit!

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Java biraz demode kaldı.
Skript daha performans dostu arada %10270 fark var.
Skripte başla sen yazması daha kolay hem.Hani Javada Skriptle yazıldı.
Skript performans dostumu :D Güldürdün sabah sabah,sen ne kadar süredir skript kullanıyorsun acaba veya hiçbir sunucuda kullandın mı?Variableler sunucuyu belli bir orandan sonra yiyip bitiriyor,çok satırlı skriptleri reloadlamak bile öldürüyor sunucuyu.Pluginler emin ol daha performans dostu.

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Senin kafada bir problem var sanırım nerden başlamalıyım diyorsun eğitim videoları var herhangi birinden başla bitmiş bir seri olabilir veya codecademy var aslında boşver bu kafayla öğrenemezsin. Sen şimdi dediğimi yine anlamazsın buyur ;
Skript performans dostumu :D Güldürdün sabah sabah,sen ne kadar süredir skript kullanıyorsun acaba veya hiçbir sunucuda kullandın mı?Variableler sunucuyu belli bir orandan sonra yiyip bitiriyor,çok satırlı skriptleri reloadlamak bile öldürüyor sunucuyu.Pluginler emin ol daha performans dostu.

Siz ne anlarsınız ben skriptle pacman yazdım.

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgisizce yazılmış bir yorum görüyorum.

Ve bakıyorum Javacılar hala kıskançlık derdinde.. Yabancılara özenin az. Lazım yani.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Amacin plugin yazmaksa java ogrenme derim. Sirf bunun icin ogrnemeye degmez