[Neria] [Lobby v2]

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Neria Bu Haritanda Güzel Olmuş Ama Aktif Patlayan Volkanlar Daha da Güzel Olmuş (Bu işinde suyu çıktı ha :D )
@Neria Sen Yetkilisin Yani Forum Kurallarını Ezbere Biliyorsun.Acaba Kurallarda ''Üye Güzel Bir Yapı Gördüğünde Camdan Atlayabilir(İsteğe Bağlı)'' Yazıyor mu ? :D
(Kuralları Ezbere Bilmek Zorunda Değilsin q_q )

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@Neria Bu Haritanda Güzel Olmuş Ama Aktif Patlayan Volkanlar Daha da Güzel Olmuş (Bu işinde suyu çıktı ha :D )
@Neria Sen Yetkilisin Yani Forum Kurallarını Ezbere Biliyorsun.Acaba Kurallarda ''Üye Güzel Bir Yapı Gördüğünde Camdan Atlayabilir(İsteğe Bağlı)'' Yazıyor mu ? :D
(Kuralları Ezbere Bilmek Zorunda Değilsin q_q )
Hayır ama sana serbest x_x

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lobiyi belki sen yapmış olabilirsin ama özenti olduğu çok belli son oyuncu muydu hangi hub sunucuda görmüştüm aklıma gelmiyor ama map alıntı.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Lobiyi belki sen yapmış olabilirsin ama özenti olduğu çok belli son oyuncu muydu hangi hub sunucuda görmüştüm aklıma gelmiyor ama map alıntı.
Yaptığım tek yapı bu değil lütfen biraz aklınızı çalıştırın, çalıntı olsaydı bunu buralarda sergilemeye gerek duymazdık.Söylemiş olduğunuz bu söz beni çok kırmakla beraber verdiğim emeğe saygısızlık olarak görüyorum.Gene de canınız sağolsun :)

R

Reloven

Ziyaretçi
Hub Lobiden Bahsediyoruz Burada Hepsinin Mantıgı Aynı Ortada Başlarsın Etrafında Kapılar Olur???? Faction Mapmi Koysun Adamlar Huba?

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
o ekiple süper bir server olur