Nether Kalesi (ben yapmadım buldum)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
eee bu söylediklerim sizi güldürebilir :kötüsırıtış: ben nether klesini havaya uçurdum köprülerini ortadan patlattım sandıktaki şeyleri çaldım sonra kalenin çoğunu da patlattım herobirine gelmedi yani herobirineyi ordada bulamazsınız ben kaleyi havaya uçurdum geldimi gelmedibazı arkadaşlarımız nethere gidemiyor korkmayın herobirine gelmez bazı arkadaşlar da nethere nether taşindan ev kurup yaşıyo ama netherde yaşamak kötü çünkü herobirinede orda çıkabilir ama ben nether kalesindeki geçiboyutunu da yarısını kırdım ve çok eylendim ama kötü haber şu ben bir cehennem taşını inceliyodum herobirine kafasına benziyodu sonra garip bir ses geldi arkama döndüm allahtan bişiy yoktu zaten barışçılda oynuyodum ve yaratıcı mod du ama cehennem taşı herobirine kafasına benziyodu aynen böyleydi

------------
|--- --- | bu sadece örnek çünkü oyundan çıkıp o odayı sildim resim çekemedim :kötüsırıtış: bu arada bide odanın adı CEHENNEM di nolur söyleyin herobirine çıkar mı
|--------|

Konu 1 yıl önce açıldı ulan çok mu aradın hortlatmaya :'(

RomanTCxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ne kalesi la bnde kapalı bi yer çıktı TNT ledim netherin içinde domuz zombiden başka bir şey yok bnmki bozukmu her taş kırmızı :D

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Yıllık Konuyu Hortlattınız... Tebrik ediyorum :olgun:

DjBora

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
1
ne kalesi la bnde kapalı bi yer çıktı TNT ledim netherin içinde domuz zombiden başka bir şey yok bnmki bozukmu her taş kırmızı :D
Bu şans eseridir . Kısacası gerçek dünyadaki cadı evi , temple , sand temple gibi .