*********'nin Bot Saldırıları

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sayın @Greyder sizden cevap bekleniyor. Sunucuma aralıksız 9 saat boyunca bot attınız. Peki neden? Üstüne bu sadece açık olduğu süre.
Senin dediğin şey: "Botu denedim."
Benim anladığım şey: "Ben sizi çekemiyorum, bende 10 online, sizde 20-25 online olduğu sürece bu devam edecek."

Elimde video bile var, 9 saat aralıksız bot attığının logları bile. Hadi burada kendini savun bakalım.

[05:26:26] [Server thread/INFO]: [Duyuru] Sunucumuza atılan botlar yüzünden sunucumuz şimdi kapatılıp yarın öğleden sonra açılacaktır.
[05:26:27] [Server thread/INFO]: [Duyuru] Sunucumuza atılan botlar yüzünden sunucumuz şimdi kapatılıp yarın öğleden sonra açılacaktır.
[05:26:27] [Server thread/INFO]: [Duyuru] Sunucumuza atılan botlar yüzünden sunucumuz şimdi kapatılıp yarın öğleden sonra açılacaktır.
[05:26:28] [Server thread/INFO]: [Duyuru] Sunucumuza atılan botlar yüzünden sunucumuz şimdi kapatılıp yarın öğleden sonra açılacaktır.
[05:26:34] [Server thread/INFO]: Disconnecting /115.159.207.197:45746: Took too long to log in
[05:26:34] [Server thread/INFO]: /115.159.207.197:45746 lost connection: Took too long to log in
[05:26:42] [Server thread/INFO]: CONSOLE issued server command: /online
[05:26:42] [Server thread/INFO]: [Online: 1/50]
[05:26:42] [Server thread/INFO]: [Asker: Vasi]
[05:26:42] [Server thread/INFO]: [Caylak: 2Ru54B9zEAqb, Menfie, *********, PacoGodo]
[05:26:42] [Server thread/INFO]: [Koylu: KZU]
[05:26:47] [Server thread/INFO]: [Çaylak] ********* > <3
[05:26:48] [Server thread/INFO]: 2Ru54B9zEAqb lost connection: Timed out
[05:26:48] [Server thread/INFO]: [-] 2Ru54B9zEAqb
[05:26:51] [Server thread/INFO]: [Asker] Vasi > yarın mı
[05:26:53] [Server thread/INFO]: CONSOLE issued server command: /ban ********* Aferin
[05:26:53] [Server thread/INFO]: ********* lost connection: §4Banlandi:
§rAferin
[05:26:53] [Server thread/INFO]: [-] *********
[05:26:53] [Server thread/INFO]: §6Oyuncu§c Console §6banlandi ********* §6Sebep §4Banlandi:
§rAferin.

@AdexTR , @NeutronRasee

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucum kapalı :S
İlk başta BOT attım doğrudur sen bunu gördün, bunu sana söyledim "Ben attım, denedim" diye koruması yok BOT'un sana hatta dedim ki "BOT fazlaca giriyor, engelle." sen ne yaptın? hiçbir şey, sonra daha ben sen kapat dedin diye kapattım ve çıktım gittim. Çağrılara aldınız, sövdünüz saydınız. Siz sövünce ben hep güldüm geçtim, sonra R3DTeam ile çağrı kurdum hepinizi çektim hepinizin sesi kesildi? Tek kelime dahi edemediniz, susmayan kişiler o çağrıda konuşmadı ve biz size yine sövmedik saymadık. BOT bir kere attım daha atmadım, 9 saat BOT atmam ben :) Ben insan değil miyim, yatıyorum ben de, işlerim var benim de. Konuyu paylaşman iyi oldu.

EDİT: Sunucunda oynuyorum, demir setim mevcut. İtemlerim var Depocu da ve ban yedim, dün gece ki bot'u benim attığımı sandın ve ban attın ne güzel.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucum kapalı :S
İlk başta BOT attım doğrudur sen bunu gördün, bunu sana söyledim "Ben attım, denedim" diye koruması yok BOT'un sana hatta dedim ki "BOT fazlaca giriyor, engelle." sen ne yaptın? hiçbir şey, sonra daha ben sen kapat dedin diye kapattım ve çıktım gittim. Çağrılara aldınız, sövdünüz saydınız. Siz sövünce ben hep güldüm geçtim, sonra R3DTeam ile çağrı kurdum hepinizi çektim hepinizin sesi kesildi? Tek kelime dahi edemediniz, susmayan kişiler o çağrıda konuşmadı ve biz size yine sövmedik saymadık. BOT bir kere attım daha atmadım, 9 saat BOT atmam ben :) Ben insan değil miyim, yatıyorum ben de, işlerim var benim de. Konuyu paylaşman iyi oldu.

EDİT: Sunucunda oynuyorum, demir setim mevcut. İtemlerim var Depocu da ve ban yedim, dün gece ki bot'u benim attığımı sandın ve ban attın ne güzel.
Kardeşim ben sana sövmedim, sana söven kişide Emir ve sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Millete bot atmak nedir? Ayrıca 9 saat falan hikaye Mehmet, sunucumu şimdi açsam hala bot atıyor olacaksın. Hala bu forumda olman çok ilginç.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim ben sana sövmedim, sana söven kişide Emir ve sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum. Millete bot atmak nedir? Ayrıca 9 saat falan hikaye Mehmet, sunucumu şimdi açsam hala bot atıyor olacaksın. Hala bu forumda olman çok ilginç.
Sövmeniz zaten çok önemli değil, edebsizliktir. Siz bana küfür edin ben gülüp geçeyim sonra diyin ki "Hak ediyorsun" işte bu da çok ilginç.
Ben forumda halen varım ve olacağım, sizin gibi 3-4 kendini bilmemiş kişiler için forum'u bırakayım mı? Neyse tartışmayalım daha fazla :)

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sövmeniz zaten çok önemli değil, edebsizliktir. Siz bana küfür edin ben gülüp geçeyim sonra diyin ki "Hak ediyorsun" işte bu da çok ilginç.
Ben forumda halen varım ve olacağım, sizin gibi 3-4 kendini bilmemiş kişiler için forum'u bırakayım mı? Neyse tartışmayalım daha fazla :)
Bence de tartışmayalım büyüklük bizde kalsın.