Nitrado Kredisi

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Öncelikle hepinize merhabalar , iyi akşamlar.Ben minecraft'ı uzun süredir (Yaklaşık 5 ay oldu) oynamıyordum.Ve nitradoda bir sunucum vardı.Benim nitradoda 36 TL bakiyem kalmış.Onu kendi telefonuma , kredi kartıma vs. aktarmam mümkün mü ? Veya bana ne öneriyorsunuz ? Sizce site mi açmalıyım yoksa sunucu mu kafam çok karıştı . Yardımcı olan herkese teşekkürler :) İyi forumlar dilerim.

CreationEpicTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teline Vs Aktarılmaz Diye Düşünüyorum Site Açsan Ne Yapacaksın Sunucu Açmanı Tavsiye Ederim.

MhyK0L

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kredi hiçbir şekilde başka bir yere nakledilmiyor bildiğim kadarı ile yetkililer sadece zor durumlarda krediyi panelden panele aktarabiliyor
Eskiden bağış sistemi ile başka panele kredi bağışı yapılıyordu şu an o sistem çok farklı oldu
Kısaca krediyi hiçbir şekilde başka alanda kullanamazsın

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Kredi hiçbir şekilde başka bir yere nakledilmiyor bildiğim kadarı ile yetkililer sadece zor durumlarda krediyi panelden panele aktarabiliyor
Eskiden bağış sistemi ile başka panele kredi bağışı yapılıyordu şu an o sistem çok farklı oldu
Kısaca krediyi hiçbir şekilde başka alanda kullanamazsın

Yani kısacası diyorsun paran Nitrado'da kaldı.Peki sence site mi açayım yoksa sunucumu ?

MhyK0L

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yani kısacası diyorsun paran Nitrado'da kaldı.Peki sence site mi açayım yoksa sunucumu ?
Siteden nasıl bir gelir bekliyorsun ?
Sunucu açarsan kaliteli eklentiler sunucunun oyuncu kitlesi olursa zaten başarırsın
Ve bu sayede hem sunucun için paran olur hemde kendin için para kazanabilirsin

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Siteden nasıl bir gelir bekliyorsun ?
Sunucu açarsan kaliteli eklentiler sunucunun oyuncu kitlesi olursa zaten başarırsın
Ve bu sayede hem sunucun için paran olur hemde kendin için para kazanabilirsin

Siteden nasıl bir gelir mi bekliyorum ,
Site işlerinde reklam alış-verişi ile gelir elde ediliyor.Bu sayede reklam satarak gelir elde etmeyi planlıyorum.Ancak dediğin gibi sunucu açıp eğer tutturabilirsem hem sunucuyu geliştirir hemde site açabilirim.Eyvallah teşekkürler :)

MhyK0L

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siteden nasıl bir gelir mi bekliyorum ,
Site işlerinde reklam alış-verişi ile gelir elde ediliyor.Bu sayede reklam satarak gelir elde etmeyi planlıyorum.Ancak dediğin gibi sunucu açıp eğer tutturabilirsem hem sunucuyu geliştirir hemde site açabilirim.Eyvallah teşekkürler :)
Unutma ağaca tırmanacaksan hedefin yıldızlar olsun
Başarılar

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle ki, Panelini içindeki krediyle birlikte olduğundan biraz daha ucuza satabilirsin. 36 TL Krediyi 20 TL ye satarsın. Sunucu açmayı düşünen ve işine yarayacak birine gidebilir. hem daha ucuz yoldan kredi kazanır karşındaki, Hemde sen kafa karışıklığından kurtulup 20 tl yi kredi kartına mı alırsın artık bilemiyorum sıcak nakit sahibi olursun.

Böyle bir seçeneğin var yani.. Hiçbir şey açmak zorunda değilsin. Başarılar ^.^

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Şöyle ki, Panelini içindeki krediyle birlikte olduğundan biraz daha ucuza satabilirsin. 36 TL Krediyi 20 TL ye satarsın. Sunucu açmayı düşünen ve işine yarayacak birine gidebilir. hem daha ucuz yoldan kredi kazanır karşındaki, Hemde sen kafa karışıklığından kurtulup 20 tl yi kredi kartına mı alırsın artık bilemiyorum sıcak nakit sahibi olursun.

Böyle bir seçeneğin var yani.. Hiçbir şey açmak zorunda değilsin. Başarılar ^.^

Yorumun için eyvallah.Düşünülebilir aslında.Mantıklı bir fikir.İlgilenen pm atabilir.36 TL nitrado kredisini 20 tl ye veririm.