Nitrado'nun gerçek yüzü, sahtekârlığı-sorumsuzluğu, garipliği

Northems

Zümrüt Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer bu yazdıklarımı okumayıp, görmezden gelip, sunucu açmayı veya domain alıp site kurmayı planlıyorsanız, çok üzülüyorum verip vereceğiniz paraya....
Geçen 6-7 gün oldu olmadı web site açtım domain + host alıp... Web site kurdum, en başta sıkıntısız ilerliyordu, en üstün paketlerinden aldım..
Eğer hoşuma giderse, onlardan sunucu da almayı düşünüyordum, hatta planlıyordum. Her şey az önceye kadar harika gidiyordu, sıkıntı yoktu site yeni yeni yükselmeye başlayıp, yeni yeni index almaya başlıyordu Google'dan... Sonra o kader anı geldi, hiçbir şey anlamaksızın Nitrado gerçek yüzünü, maskenin ardındaki yüzünü gösterdi ve host paketimi durdurup FTP'deki herşeyi sildiler... Neyseki SQL ve FTP Yedeği duruyordu... Allah'tan kaybım olmadı yani.... Geçen günlerde bir arkadaşım daha rezaletlerine uğradı, ben de geçen 2 gün öncesinde kesinti yaşadım ve geçti.. Arkadaşım da aynı hüsrana düştü ve ağladı. Çünkü o çok pahalı bir ücret ödemişti. HOST + DOMAIN + SERVER (MINECRAFT + TS3) bir de ssl sertifikası aldı diye hatırlıyorum... Arkadaşlar ALLAH İÇİN ONUN ADIYLA SİZE SESLENİYORUM ŞU FİRMADAN UZAK DURUN, YETER REZİLLİK RÜSVALIK BE... O kadar parayı boşuna yatırmışım onu anladım...

Nitrado vs Diğer Hostlar
Kişisel karşılaştırmam.

YNT: Kapsamlı Ürün Satışı, SSL-HOST-SERVER-DOMAIN şu bu vs... gidiyor çok iyi bir firma gram kötülüğü yok şuana kadar yaptığım tüm testlerden başarılı geçti.
Batihost: İdare eder diyorum, ancak her malükarda Nitrado gibilerden çok daha yüksek bir firma olduğu açıkça ortada.
BeyazHosting: Daha iyi, kaliteli güzel hoş sıkıntıları yok.. Destekleri var, güzel...
Nitrado: 3-4 Saat sonra, belki sabaha kadar anca destek veriyorlar, sunucularının hızı iyi olmasına rağmen arasıra kesinti yaşanıyor, ve sahtekarlığına kapılıp anında rezilliğine ve tuzağına düşüyorsunuz...

Sunucu almayı düşünen arkadaşlara...arkadaşlar belki benimle olmayacaksınız belki bana kızacaksınız ancak ben sizi sadece uyarmak istiyorum yakın zamanda siz de ALLAH GÖSTERMESİN onların tuzağına düşebilirsiniz.. Nitrado haricinde alternatif firmalara gitmeye ve uzlaşmaya çalışın...

Unliforce

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nitrado gerçekten rezil bir host batihost'u öneririm size başımdan gelen olayı anlatayım

Nitradodan alan adı ve en iyi hostan aldım ilk 1-2 hafta gayet iyi gidiyordu baya günde 5-6k kişi çekiyordum daha sonra hostumu kilitlediler sebebini söylemediler yedeğimi istedim 1-2 hafta sonra verdiler daha sonra ben hosting arayışına geçtim batihost'a sunucusu olan arkadaşıma sordum ilgileniyorlarmı v.s diye dedi baya ilgileniyor felan bende hemen açtım sitelerini yazdim 1-2 saat içinde cevap verdiler daha sonra 1 hafta içinde alan adını hostu v.s herşeyi taşıdılar şu an sitem 5-6 aydır batihost'ta herhangi bir sorun yok arasira beceriksizlğim yüzünden siteyi çökertiyorum hemen 2 dakka içinde geri açiyorlar whatsapp'tan gece 1-2'de bile cevap veriyorlar vallaha Allah razi olsun batihost'tan herkeze öneririm..

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
nitrado batilhost ikisinden de sıkayet ler duyudum ben ama alirsam kesinlikle batilhost nitrado bence insanlari kazikliyo

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Bir Açıklık Getirelim Yaklaşık 1 Senedir Nitrado Kullanıyorum 1 Kez Bile FTP'Me Girip Orayı Burayı Silmediler Yada Kurcalamadılar Ts3+WebSitesi+2 MC Sunucusu+1 Domain'im Aktif FTP Elleyen Yok Sorun Bende Galiba Beni Ellemiyolar ? Pahalı Olma Sebebine Gelirsek 1. Olarak Koruması Oldukça Yüksek Bir Hosting Minecraft Sunucularını DDos Bot V.s. İle Göçertemessiniz 2. Sebebi İse Nitrado Yabancı Bir Marka Ve Dolara Göre Çalışıyo Dolar Fiyatları Yükseldiği İçinde Nitrado Türkiyedeki Fiyatlarını Yüseltmek Zorunda Kaldı, Gelelim Batıhost Diğer Hosting İle Nitradoyu Kıyaslamaya (Kişisel Görüştür Boş Cevap Atmayın) Ben Şahsen Nitradonun Koruma,Verim Açısından En İyisi Olarak Görüyorum Ticket Olayına Gelirsek Günde Fazlasıyla Ticket Gidiyor Nitradoya Geç Cevap Vermeleri Normal Zaten Girip Nitradonun Sayfasını Biraz Gezersen "Attığınız Ticketlara 48 Saat İçinde Cevap Verilir" Lafını Görceksindir Yani Şimdiye Sana Hiç 48 Saatten Uzun Süren Bi ReTicket Gelmemiş Hade İyi Forumlar