Noobistan Sunucumuzdan Görüntüler

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba konuya giren arkadaş, ben Serkan.Birkaç yıl önce başladığımız düz dünyada 'noob' temalı survival serisi olan Noobistan'dan görüntüler göstermek istiyorum. Artık düz dünyada değiliz ve noob değiliz fakat isim olarakta olsa yaşatmak istedik, o yüzden ismi hala Noobistan. Her neyse artık sizlere şehrimizi göstermek isterim. Ne yazık ki okullarında açılmasıyla birlikte aktifliğimiz düştü ve bizde elimizde bulunan sunucuyu başka yönlerde değerlendirmek istediğimizden artık alım yapmıyoruz. Artık şansınızı seneye kullanırsınız. Görüşmek üzere!
133237

Not: Tasarımdan dolayı Yılmaz'a teşekkürler.

BELEDİYE BİNAMIZ
133113

GENELEV/MADEN EVİ
133114

HUZUR CAMİSİ
133115

PAZAR ALANI
133116

KLASİK NOOBİSTAN EVİ
133117

TARLA ALANI
133118

ŞEHRİN GENEL GÖRÜNÜMÜ
133119

ŞEHRİN KUŞ BAKIŞI GÖRÜNÜMÜ

133120

Not: Yaz dönemi boyunca süren Noobistan sunucumuzda yine bir sürü insanla tanıştık ve arkadaş olduk. Umarım bu durum seneye de böyle olur. Katılan herkese teşekkürler!

Son düzenleme:

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o kadar koca tarlanın otomatikleştirilmediğini görüyorum lütfen halledin

Khasimoff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel Sunucu Resimlerdende Görundüğü Gibi Bir Hayli Emek Var.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
5 6 değil aslında, farklı 14 oyuncu ortalama 8 her hafta 20 kişinin 18 i oynuyor.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
130744

Realm'imiz doldu, birkaç gün daha böyle dolu olursa sunucu açabiliriz.

sbluelight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben sunucu başladığından beri varım ve kesinlik ile böyle şeyler olmamıştır sunucu gayet iyi ve lag yoktur onların kendi interneti ile alakalıdır ve tamami ile serkang dışında kimsenin opu yoktur ve zaten sunucu açıldığında abuk subuk yerleşmiştik yollar yaptık ve belediyeyi hazırladık aramızdan ayrılanlar oldu ama olsun

Alperen_U

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Gerçekten gayet iyi sunucu yetkilileride iyi özellikle serkan .d
Arada sıkılanlar için pvpde açıyoruz sadece survival ile kalmıyor gayet eğlenceli eğer biri sorun çıkarmazsa sorunda olmuyor.