NosScraft Rezilliği VIP'lerin +50 daha fazla can'ı var ! + p50 veriliyor !

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
NosScraft.nitrado.net edit item + VIP'lerin +50 daha fazla canı ve p50 setleri var p4 set enchliye tek atıyor, reklam yapılıyor, Sunucularımızda gelip reklam yapıyorlar. VIP'lere ayrıcalık var ve Verimlilik30 Servet 30 kazma veriliyor kitinde abartmıyorum cidden abartmıyorum !

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
'Edit Factions' olmasin o?
Edit faction mu saçmalama adamlar viplere ayrıcalık tanıyor ayrımcılık yapıyorlar adam kürt diye bir küfür etti kurucu saydırdıda saydırdı neyse zaten viplerin +50 daha fazla canları oldugu için her şey anlaşılıyor zaten

Hburak77

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Boş Boş Iftira atma.. Alper Reklam yapmiyor Server hem Edit Factions. Böyle Boş Boş Konu açıp adamları çekmeye çalışma

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Edit faction mu saçmalama adamlar viplere ayrıcalık tanıyor ayrımcılık yapıyorlar adam kürt diye bir küfür etti kurucu saydırdıda saydırdı neyse zaten viplerin +50 daha fazla canları oldugu için her şey anlaşılıyor zaten
Ss çek anlayalım.

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Ahaha Konuyu Açana Bak Sen :D '' reklam yapılıyor, Sunucularımızda gelip reklam yapıyorlar. '' Demişin Benim Sunucumda Adamlarını Toplayıp Gelip Reklam Yapan Şahıs Burada Konu Açmış :D