Neler Yeni

• The Massacre - Türkiye'nin Nirvanası! #AKTİF

Klanımız Sizce İyimi?

• Evet

Kullanılan: 15 48.4%
  • Hayır

Kullanılan: 11 35.5%
  • Orta Derece

Kullanılan: 2 6.5%
  • Sayılır (İyi Bir Klan Olabilmemiz İçin Bize Tavsiyeler Verirseniz Sevinirim)

Kullanılan: 5 16.1%

• Kullanılan toplam oy
    31

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
Bölüm Desteği
Süper Üye
En iyi cevaplar
2
Başta sunucu tanıtımı sandım tasarım güzel başarılar.

Caner8188

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gta V Online oynayan arkadaşlar için ufak bir haberim var. Sadece türklerden oluşan bir crew oluşturmuş bulunmaktayız ve düzenli olarak heist vb. yapmaktayız, ek olaraktan normal klan alımlarımızda devam etmektedir ancak alımlar sadece konu üzerinden.

Eğer crew'e katılmak isteyen olursa discord adresim; xeoNNN#0965

Caner8188

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kısa süre içerisinde grafiker topluluğu oluşturmayı düşünüyoruz, ilgilenenler beklemede kalmanız ve konuyu takip etmeniz yeterlidir.

Google Amca

YAŞIMA, PROGRAMIMA LAF EDENLERE İNAT PİYASADAYIM!!
Süper Üye
Sponsor
Satıcı+
En iyi cevaplar
3
Kısa süre içerisinde grafiker topluluğu oluşturmayı düşünüyoruz, ilgilenenler beklemede kalmanız ve konuyu takip etmeniz yeterlidir.
aman toplulukmuş :D ping spam yedim çıkınca da adam yan hesaplarla arkadaşlık isteği yollayıp duruyor. adam ping atıp duruyor bir de klan partneri. uğraşma caner gelmeyeceğim bir daha.

Caner8188

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aman toplulukmuş :D ping spam yedim çıkınca da adam yan hesaplarla arkadaşlık isteği yollayıp duruyor. adam ping atıp duruyor bir de klan partneri. uğraşma caner gelmeyeceğim bir daha.
Alıntı yaptığın cümlede seninle alakalı bir şey göremedim?

Ek olaraktan yaşadığın durum hakkında şikayetçi olup bana bildirebilirdin bende gerekeni yapardım, direkt sunucudan çıktığın için konu kilit oluyor elimden bir şey gelmemesi normal.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
Bölüm Desteği
Süper Üye
En iyi cevaplar
2
Aga pvp ci olsam vallaha başvururdum :(

YeQiu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft ismim: YeQiu
Günlük ayırabileceğim süre: 12 saat civarı
Skype veya discord: Ye Qiu#3421
Neden bu klana girmek istiyorsun: Can sıkıntısı. Ha bir de içeridekilerin yaşını merak ediyorum. Sebebi de bu soruyu görmem. Neden klana girmek istiyorsun ne demek. Sanki avrupa birliği alım yapıyor da biz saygı duyduğumuz ve çok korktuğumuz için sebep belirtip giriyoruz. İçeride +16 herhangi birisi varsa onunla oyun oynarım başka bir amacım yok.