Ohaa Nası Oldu Lan Bu

Evantorz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ta tek başıma düzlük ararken bunla karşılaştım.
2012-12-31_13.19.15.png
2012-12-31_13.19.15.png

Ekli dosyalar

• 2012-12-31_13.19.21.png
    2012-12-31_13.19.21.png
    236.7 KB · Görüntüleme: 630

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazen oluyor,hatta tamamen böyle bir alan vardi çukura düşmüştüm.

innovatio

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Galiba o herkezte oluyor ben bazen havada duran 2 - 3 blok kumlar görüyorum :D

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
o ne ki?
Ben bir keresinde kumlu alana yaklaştım ve suyun üstünde en az 15 kum vardı
Birini kırdım hepsi düştü :)

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Onlar map oluşurken olan buglar :)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam yaratıcı modda
kardeşim illede bi şeyin altında fesatlık aramayın adam ilginç bir şey bulmuş sizinle paylaşmak istiyor ve yaratıcı moda geçip resim çekiyor.

ayrıca onu yaratıcı modla yapmasının ihtimali yok creativedeyken altindaki bloğu kırınca düşüyor onlar...

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim illede bi şeyin altında fesatlık aramayın adam ilginç bir şey bulmuş sizinle paylaşmak istiyor ve yaratıcı moda geçip resim çekiyor.

ayrıca onu yaratıcı modla yapmasının ihtimali yok creativedeyken altindaki bloğu kırınca düşüyor onlar...
Allah aşkına o adamın dili yok mu kendisi sorun olsaydı söylerdi hem ayrıca yaratıcı modda olması ilginç değil mi tamam eğer çok set çıktıysamda özür dilerim ama ben istediğimi söylemekte özgürüm Atatürk'ün bize sağladığı imkanlarda yaşıyoruz ve istediğimizi söyleyebiliriz ben bu haktan dolayı benim üstüme gelmeyin deme imkanım ar. Aslında iki kelime söyledin neredeyse bir kitapla çıktım :). Tekrar fazla sert çıktığım için özür dilerim. ayrıca karın altında çime yar çimen derken artık yabani ot mu desem onlar işte onlardan var ben öyle bir keresinde videoda gördüm öyleydi

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Allah aşkına o adamın dili yok mu kendisi sorun olsaydı söylerdi hem ayrıca yaratıcı modda olması ilginç değil mi tamam eğer çok set çıktıysamda özür dilerim ama ben istediğimi söylemekte özgürüm Atatürk'ün bize sağladığı imkanlarda yaşıyoruz ve istediğimizi söyleyebiliriz ben bu haktan dolayı benim üstüme gelmeyin deme imkanım ar. Aslında iki kelime söyledin neredeyse bir kitapla çıktım :). Tekrar fazla sert çıktığım için özür dilerim. ayrıca karın altında çime yar çimen derken artık yabani ot mu desem onlar işte onlardan var ben öyle bir keresinde videoda gördüm öyleydi
:S boşver ha bi kar uçuyo ha uçmuyo hayatını değiştirmez :) neyse ben sana bişi demiyorum sert çıkmadın sen birde böyle tavır sergilediğin için sevdim ben seni ..
aslında orda ana avrat geçirecek (ve başka konularda geçirmiş[ve ban yemiş]insanlarda var :D).

Deli0yuncu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bug falan değil dağın tepesine çıktığın için ole olmuştur