Otomatik Eşya Silme Sorunu!

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar, skyblock sunucumda clearlagg plugin paketinin olmamasına rağmen yere atılan eşyalar belirli bir süreden sonra siliniyor. (50 veya 30 saniye)
Birçok araştırma yaptım işime yaramadı, eşyaların silinme süresini nerden ayarlayabilirim? eşyaların silinme süresini 120 Veya 150 saniyeye çıkartmak istiyorum..
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunda buna sebep olabilecek bir skript olmadığına emin misin? Sorunun sunucunda bulunan bir pluginden veya skriptten kaynaklandığını düşünüyorum.

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucunda buna sebep olabilecek bir skript olmadığına emin misin? Sorunun sunucunda bulunan bir pluginden veya skriptten kaynaklandığını düşünüyorum.
Skriptleri birçok Kez Araştırdım Hiç Buna Benzer Bir Sebep Bulamadım Buna Sebep Olacak Pluginleri Bİliyorsan Liste Halinde Bana Yazabilirmisin?

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skriptleri birçok Kez Araştırdım Hiç Buna Benzer Bir Sebep Bulamadım Buna Sebep Olacak Pluginleri Bİliyorsan Liste Halinde Bana Yazabilirmisin?
Genel olarak "Lagg" engelleyici eklentiler yerdeki eşyaları silerler. Eğer böyle bir eklenti sunucunda bulunmuyorsa eklenti listeni paylaşırsan daha iyi yardım alabilirsin. Yerdeki eşyaları temizleme özelliğine sahip tüm eklentileri yazabilmem mümkün değil. Yerdeki eşyaları siliyor olabileceğinden şüphelendiğin eklenti veya eklentiler varsa bu eklentileri sunucundan kısa süreliğine çıkartarak da buna sebep olan eklentiyi arayabilirsin.

DangerYusuf

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Genel olarak "Lagg" engelleyici eklentiler yerdeki eşyaları silerler. Eğer böyle bir eklenti sunucunda bulunmuyorsa eklenti listeni paylaşırsan daha iyi yardım alabilirsin. Yerdeki eşyaları temizleme özelliğine sahip tüm eklentileri yazabilmem mümkün değil. Yerdeki eşyaları siliyor olabileceğinden şüphelendiğin eklenti veya eklentiler varsa bu eklentileri sunucundan kısa süreliğine çıkartarak da buna sebep olan eklentiyi arayabilirsin.
Sorunun Herhangi Bir Plugin Veya Skriptten Olmadığını Düşünüyorum Sunucuya Farklı Bir Hesap İle Girip Yere Attığım Eşyalar Silinmedi Nedense
Sadece 'OP' Olan Hesabımda Bu Sorun Varmış Neyse Genede Uğraşın İçin Teşekkürler..