Oyunculara Sınırsız hız ve Zıplama verme [HELP ME]

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle bu özelliğin pluginmi / efektmi olduğunu bilmiyorum o yüzden başlık biraz saçma olabilir kusura bakmayın.

Yardım istediğim konu sonoyuncuda ki gibi lobide adamlara sınırsız kosma ve sınırsız süreli zıplama özelliği varya onu nasıl yapabilirim plugin ise plugin ismini efekt iste kodunu verirmisiniz :)

Teşekkürler :)

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
JoinPotion Önerebilirim AnkaCraft Serverinde Kullaniyorum Adam Oyuna Girdigi Anda Potion Geliyor Yanina 99999 5 Tane Eklerseniz Sinirsiz Olur :) Plugin Linki: http://www.spigotmc.org/resources/joinpotion.445/ Buyrun Simdi Bunda Sadece Speed İle Hp Olmadi Ziplama Desteginide Önerebilirim Size :)

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
JoinPotion Önerebilirim AnkaCraft Serverinde Kullaniyorum Adam Oyuna Girdigi Anda Potion Geliyor Yanina 99999 5 Tane Eklerseniz Sinirsiz Olur :) Plugin Linki: http://www.spigotmc.org/resources/joinpotion.445/ Buyrun Simdi Bunda Sadece Speed İle Hp Olmadi Ziplama Desteginide Önerebilirim Size :)
Zıplamada önerebilirseniz sevinirim ikisi bir arada yokmu vede nasıl ayarlıyıcam adam girince direk speed özelliğini vericek vede sadece lobide olucak baska bi yere gittiğinde özellik gidicek öyle demi bu plugin ( internet gittiği için şimdi cevap verebildim )

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/effect < Nick > 8 2000000 < Zıplama Seviyesi >

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Comman Bloka Yaz :)

/effect @a 8 2000000 < Zıplama Seviyesi >

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Comman Bloka Yaz :)

/effect @a 8 2000000 < Zıplama Seviyesi >
Aynen aslında iyi fikir adamların doğduğu yere plaka yerlestiririm altınada command block orayada kodu yazdımmı adam girer girmez basıcak ve o özelliği alıcak :D güzel fikir ama plugin olsa hiç kötü olmaz :D

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bnce Comman Blok Daha Mantıklı Çünkü Gereksiz yere Fazla Plugin Yükleme Çünkü Başka Plugin Yüklediğinde Onla Çakışır Sorun Çıkar Bnm Tavsiyem

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bnce Comman Blok Daha Mantıklı Çünkü Gereksiz yere Fazla Plugin Yükleme Çünkü Başka Plugin Yüklediğinde Onla Çakışır Sorun Çıkar Bnm Tavsiyem
Tamam senin dediğin gibi yapıcam ama command bloğa simgeleriyle falan nasıl yazıcam anlatabilirmisin vede efektleri yazmak için bir plugin gereklimi gerekliyse hangi plugin ?

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Plugine Gerek yok Minecraftın Kendi Özelliği O Ama Sadece Server.propaties den Enable Comman Blok = True Yapman lazım

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugine Gerek yok Minecraftın Kendi Özelliği O Ama Sadece Server.propaties den Enable Comman Blok = True Yapman lazım
Tamam tesekkürler command bloğa direk şöylemi yazıcam /effect @a 8 2000000 < Zıplama Seviyesi > ? bide hızlı kosma efektini yazarmısın ?

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/effect @a 1 2000000 < Hız Seviyesi >

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama Command Block La Kasan Ve İsimleri Yaziyor Hep Altta Chat Kirliligi :)