Oyuncuların üstünde ki "[Rütbe]"yi kaldırmak!

dizayn1903

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm, Herkese iyi ve sağlıklı günler dilerim. Başlıkta belirttiğim gibi
Oyuncular yanyana geldiğinde kafalarının üstünde ki nickleri,
[Rütbe]Nick

Şeklinde oluyor. Rütbenin yazmasını istemiyorum ama o rengin kalmasını istiyorum. Yardımcı olacak elbet vardır. Şimdiden teşekkür ederim :)

Kirito_Kun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamun Aleyküm, Herkese iyi ve sağlıklı günler dilerim. Başlıkta belirttiğim gibi
Oyuncular yanyana geldiğinde kafalarının üstünde ki nickleri,
[Rütbe]Nick

Şeklinde oluyor. Rütbenin yazmasını istemiyorum ama o rengin kalmasını istiyorum. Yardımcı olacak elbet vardır. Şimdiden teşekkür ederim :)
Merhaba anladığım kadarıyla nametag edit kullanıyorsun eğer oyuncu grubu oluşturduysanız -nte group Oyuncu prefix &c bu ismin rengini kırmızı yapar tabdada öyle gözükür

dizayn1903

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba anladığım kadarıyla nametag edit kullanıyorsun eğer oyuncu grubu oluşturduysanız -nte group Oyuncu prefix &c bu ismin rengini kırmızı yapar tabdada öyle gözükür
Merhaba, Tabda gözükmesinde bir sıkıntı yok tagiyla birlikte gözüküyor zaten fakat anlatmak istediğim oyuncular yanyana gelince nicklerinde Tag mevcut ve taglar sığmıyor. Yani Tabda ve chatte bir sıkıntı yok amacim yanyana geldiklerinde sadece nick gözüksün istiyorum. Olayla alakalı fotograf atabilirim.

Kirito_Kun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, Tabda gözükmesinde bir sıkıntı yok tagiyla birlikte gözüküyor zaten fakat anlatmak istediğim oyuncular yanyana gelince nicklerinde Tag mevcut ve taglar sığmıyor. Yani Tabda ve chatte bir sıkıntı yok amacim yanyana geldiklerinde sadece nick gözüksün istiyorum. Olayla alakalı fotograf atabilirim.
O nasıl olur bilmiyorum onunla ilgili nte komutu yok galiba

IbrahimKocTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar @dizayn1903

Bahsettiğin aksiyonu TAB eklentisi ile gerçekleştirebilirsin.
İyi eğlenceler.

Not: Eğer bir konuda yardım istiyorsan daha açık ve sade bir dil kullanmalısın. Ki senden sonra aynı sorunu tecrübe edenelr daha kolay çözüme ulaşsın.