Oyundan anlayan biri bakabilirmi (hata değil)

SupernovaTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
UZUN DİYE OKUMAYACAK ARKADAŞLAR BU BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN 2 DAKİKANIZI AYIRIN BANA YARDIM EDENİ OP YAPACAĞIM

BÜYÜK NOT : HİÇBİR KODLAMA DİLİ BİLMİYORUM

Arkadaşlar bugün itibariyle hamachisiz bukkit serverimi kurmuş bulunuyorum ve bir hunger games mapı yükledim ve şu şekilde ayarlar yapmak istiyorum.

arkadaşlar haritada öncelikle herkes kırmadan çıkamayacağı camlarla sarılmış ve ortada bazı eşyalar var insanlar eşyanın etraflarındaki camların içlerindeler ama her zaman camlarda başlayamıyoruz yani respawn yeri her zaman o camların içi olmuyor ben bunu camların içi yapmak istiyorum.

ilk önce 5 dakikalık bekleme süresi olacak böylece oyuncular oyuna girip yerlerini kapacaklar.

sonra otomatik olarak server açık olsa ben olmasam bile 10 dan geriye sayıp başlatılmasını istiyorum ayrıca 10 saniye içerisinde hiçbir şey kırılamayacak ayrıca 10 saniye geçince her şey kırılabilecek fakat 2 dakika boyunca kimse kimseye vuramayacak bu süre içerisinde sandıklardakiler alınıp item yaratılabilecek.

Son 1 kişi kalana kadar devam edecek fakat toplamda 50 dakika olacak eğer 50 dakika içerisinde kimse tek kalamazsa yeni tur otomatik başlatılacak

Son 1 kişi kalınca yeni tur otomatik başlatılacak

son olarak ölen birisi tur bitene kadar beklemek üzere haritada bulunan bir zindana ışınlanacak ve kurtulmaması için kırma özelliği alınack.

birde tur başlayınca yeni tur gelip 5 dakikalık süreye geçilmediği sürece sunucuya giriş engellenecek.
yani girişler yalnızca o 5 dakika içerisinde yapılacak.

Serverden resimler :

Yardım edeni Hem OP yapacağım hemde haritayi ona vereceğim..

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunların çoğunu pluginlerle yapabilrisin.Yani onun için de Bukkit lazım.Son maddeyi pluginsiz yapabilirsin.Server açık dersin giren girer.Beş dakika sonra oyuncuların ismini bir kağıda yazarsın ve serveri kapatırsın 2 dakikalığına.Gelen kişilerin ismini white list'e yazarsın ve tekrar serveri açıp oynarsın.Gerisi için plugin lazım.

SupernovaTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yok kardeş bu haritada olmuyor VPS server gerekiyomuş bende açmak istemiyorum bir daha para verip okullar açılıyor filanya...

Ama öyle uğraşmak filanda istemiyorum mesela gir bak

188.132.172.51 aynen böyle istiyorum burda süre filan buga giriyor hep ama ben çok online olduğum için res atarım düzelir yani anlıyomusun...

rastgele bir haritada açabilirim sanırsam ama çokmu geniş olur onu bilemem hele bir açayım haritayı sonra hallederim diye düşünüyorum şu an istediklerim herkesin aynı bölgede başlayıp 10 dk beklemesi sonra 2 dk kimse birbirine vuramayacak ve 50 dk sonra yeni 10 dk başlayacak... bence bunlar çok aman aman şeyler değil herhangi bir coder zorlanmadan yazabilir bunun için para talep edenlere karşılık veremeyeceğim henüz fakat bu şekilde hazır bir plugin biliyorsnaız verirsneiz çok sevinirim ayrıca hayrına yazacak arkadaşlarada yalnızca dua edebilirim sanırsam..

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallahi bende bilmiyorum plugin.Vpsye gerek yok map için bukkit felan hepsi ile yapabilrsin.Dediğim gibi çok pluginlere bakan server açan bir insan değilim.Kolay gelsin.

SupernovaTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ama o harita cidden zor olur ben bu ikinci dediğimi yapayım ilk en iyisi.