Yardım Oyundan atma sorunu lütfen yardim. !

123yaso123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben .minecraft indirmek için pc format attirdim sorun şu

Oyuna giriyorum 10 sn veya 1dk kadar oyundan atiyor kapanıyor daha önce bir sorun vardi hallettim şimdi bu var

ekran kartim ati
java var
ram 2,gb

yani ne yapabilirim .s

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
En güncel Minecraft sürümünü bilgisayarınıza yükleyin.Ekran kartınızı ve java'nızı güncelleyin.

EmirTolgaDemirel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
.minecraft icindeki tum dosyaları sırıp tekrar oyuna girerek uptade yapabilirsin.

CrazyEvil

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Daha önceden giriyor muydu? Eğer giriyorsa yine aynı hata var mıydı? Yoksa aklıma tek bir sorun geliyor. Ya Minecraft dosyalarında sorun var ya da Java eski. Yapman gereken:

Çalıştır'a "%appdata%" yazıp .minecraft dosyasını sil ve yeniden force update yaparak oyunu yeniden aç.
Eğer yine devam ederse Ekran kartını güncelle. ( Reklam gibi olmasın : http://www.msxlabs.org/forum/ekran-kartlari/252682-ati-ekran-kartlari-icin-surucu-guncellemesi.html)
Eğer yine olmazsa Java'nın son sürümünü indir. Sendeki hangi sürüm öğrenmek için : http://java.com/tr/download/installed.jsp
Güncellediysen ve olmadıysa bir bilgisayarcıya götür. Genel tarama yapsınlar. Netbook'ta bile açılan oyun sende açılmıyorsa ya bilgisayarda ya da sende bir sorun vardır. Sende bir check-up'a git. :D :D :D

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Driverlarınızı güncellemeyi deneyin.

EmirTolgaDemirel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş ark istegini kabul et sorununu anlatabilirsin ordan

SurvıvalKratos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ban lütfen /register şeklide kayıt olunuz diyor ve sürekli aynıyere ışınlayıp atıyor sonrada giriş yapınız yoksa atılırsınız diyor yardım daha yeniyim