İstek Para İle Satın Alınabilen Komut

BaranK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bir item olucak ve biri bununla sağ tık yaptığı zaman hem item yok olsun hemde ayarlanmış komutu çalışsın kısacası tek seferlik ve parayla satın alınabilen bir komut istiyorum. mesela /home komutu bunu baltaya ayarlicam adam sağ tık yapıcak balta yok olucak ve home olarak ayarladığı yere gidicek bunu nasıl yapabilirim veya buna benzer aynı mantıkta çalışan başka bir şey illa item olması gerekmiyor yeterki tek seferlik çalışan ve parayla satın alınabilsin yeter

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
arkadaşlar bir item olucak ve biri bununla sağ tık yaptığı zaman hem item yok olsun hemde ayarlanmış komutu çalışsın kısacası tek seferlik ve parayla satın alınabilen bir komut istiyorum. mesela /home komutu bunu baltaya ayarlicam adam sağ tık yapıcak balta yok olucak ve home olarak ayarladığı yere gidicek bunu nasıl yapabilirim veya buna benzer aynı mantıkta çalışan başka bir şey illa item olması gerekmiyor yeterki tek seferlik çalışan ve parayla satın alınabilsin yeter
benim Drug Dealer skriptimde vardı öyle bir olay. atayım yine de

Kod:
on rightclick with wheat:
    if player has permission "weed1.ic":
        if name of tool of player is "&4Weed 1":
            execute command "/asd"
            remove wheat named "&4Weed 1" from player
satır 1: wheat yani buğdaya sağ tıklayınca
satır 2: weed1.ic permissionu varsa
satır 3. eğer elindeki itemin adı "&4Weed 1" ise
satır 4: /asd komudunu uygula
satır 5: oyuncudan "&4Weed 1" isimli buğdayı sil

bu kadar. editleyebilirsiniz. execute command kısmında /asd olmazsa asd yapın sadece.

BaranK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim Drug Dealer skriptimde vardı öyle bir olay. atayım yine de

Kod:
on rightclick with wheat:
    if player has permission "weed1.ic":
        if name of tool of player is "&4Weed 1":
            execute command "/asd"
            remove wheat named "&4Weed 1" from player
satır 1: wheat yani buğdaya sağ tıklayınca
satır 2: weed1.ic permissionu varsa
satır 3. eğer elindeki itemin adı "&4Weed 1" ise
satır 4: /asd komudunu uygula
satır 5: oyuncudan "&4Weed 1" isimli buğdayı sil

bu kadar. editleyebilirsiniz. execute command kısmında /asd olmazsa asd yapın sadece.
Bunu Yapmak Çok İsterdim Ancak Skript Plugini 1.12.2 de Çalışmıyor Yoksa Çok Güzel Olurdu

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Kontrol Ettim Fakat Aternos Kullanıyorum Normal Masaüstünde Nasıl Server Açılıyor Bilmiyorum Zaten 3 kişi Oynuyoruz Oyunu
pc özelliklerin neler? bir de internet hızın. eğer düşükse birinden biri, açsan bile oynanmaz.