Part Time Minecraft kanalı

PartTimeKanal

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar.

henüz yeni açtığım ve 6-7 tane video paylaştığım (günlük yeni içerikleri eklediğim) bir minecraft kanalım var. kanalda yayınlayacağım videolar ile ilgili fikrim ise şöyle.

1.7.10'dan bu yana en çok kullandığım ve en çok hoşuma giden modları bir araya getirerek kendimce hoş bir modpack hazırladım. bu modları oynadığım ve kendime güzel bir dünya hazırladığım bir survival video serisi yayınlamak istiyorum ki hali hazırda 8 kadar videosu yüklenmiş durumda. bu dünyanın en güzel yanı maden kazmak zorunda olmayıp otomatik makinelerle kazı yapabilmem, bunun dışında otomasyon sistemlerle kendi maden üretim fabrikamı kurup, kaynak sıkıntısı yaşamadan haritayı özgürce keşfedebilmem olacak. denizaltıları yapıp denizin en dibini keşfedebilecek, uzay araçları yapıp uzaya çıkabilecek, arabalar yapıp asfalt yollarda araç sürebileceğim.

ilk defa bir youtube kanalına video yükleme deneyimim olacak. olumlu veya olumsuz her türlü eleştirinizi dinlemek ve kendimi ona göre yönlendirmek isterim.

kanalım: PartTime KANAL

şimdiden teşekkürler.
iyi izlemeler.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanalın için başarılarının devamını dilerim.
Öncelikle kendine hoş uzun olmayan bir intro bulsan iyi olabilir.
Ve video çekerken sadece bir seriye odaklanma kendine video planı oluştur,
Araya başka videolar koy ki millet bulanıp disslike atmasın.
şu an kanala galiba minecraft videosu atacaksın ama dediğim gibi tek seriye odaklanma.

İyi forumlar iyi bayramlar.:şapka:

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Başarılar dilerim :) Düşüncelerimi yorum kısmından aktardım :)

Wencher

Dayı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke şu youtube senin gibi kanalları öne çıkarsa :( Başarılar.