Anket

• Kullanılan toplam oy
    38
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
SUNUCU SATILDI. SUNUCUNUN YENI SAHIBININ ISTEGI UZERINE KONU KILIT.​

Son düzenleme:

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Pluginler güzel rütbe de eklense tam olcak sunucu
Merhaba yorum yaptiginiz icin tesekkur ederiz. Sunucumuza rutbe sistemi eklemeyi dusundum ama onun yerine aklima guzel bir fikir getirdiniz. Gorevler olacak oyuncu o gorevleri tamamlayarak vip sahibi olabilecek ama gorevler basit olmayacak. Sunucumuzda /party sistemi yani takim sistemide vardir bu sayede sunucuda arkadaslarinizla klanlar kurabilirsiniz.

Akiza

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba yorum yaptiginiz icin tesekkur ederiz. Sunucumuza rutbe sistemi eklemeyi dusundum ama onun yerine aklima guzel bir fikir getirdiniz. Gorevler olacak oyuncu o gorevleri tamamlayarak vip sahibi olabilecek ama gorevler basit olmayacak. Sunucumuzda /party sistemi yani takim sistemide vardir bu sayede sunucuda arkadaslarinizla klanlar kurabilirsiniz.
Sunucu ne zaman açılcak girmek için sabırsızlanıyorum

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

Sunucu ne zaman açılcak girmek için sabırsızlanıyorum
Map bitsin market , kutulae ayarlansin acilacaktir Sunucuyu map biterse En Gec haftaya haftasonu acmayi planliyorum

-------------
Yenilikler
Market plugini türkçeleştirildi.

Secret_Wither2

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu Mapından Bir Spoiler (Bu Car Benim yan çar Spoilerleri buradan paylaşacağım. Orneğin 1 ay sonra sunucuya gelecek birşeyi bu hesap üzerinden paylaşacağım. Ama gelmiş şeyleri normal hesabımdan paylaşacağım.)
MODLARA NOT: Lutfen bunu konu guncelleme olarak görmeyin ben bu gonderiyi editleyerek paylaşacağım spoilerleri ama konum 4-5 sayfa uzerse yeni bir gonderi paylaşırım. çünkü asil çarda paylaşsam hepsi birbirine karişiyor.

Suanda Mapı Yapmaya Devam Eden Ekip (Saat 23:00)

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdiden Eleştiri Yapayım :) !

(+)Konu Tasarımı Çok Hoşuma Gitti Özellikle (Sunucuya Neler Eklendi/Kaldırıldı) Bölümü
(+)Sunucudaki sistem çok güzel fakat yöncüyü çok fazla tavsiye etmiyorlar

NOT
Şuanda eksik gördüğüm biryer yok sunucu açıldığında eksik gördüğüm yerleride sizinle paylaşırım umarım istediğiniz hedeflere kısa zamanda ulaşırsınız

Başarılar !

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Şimdiden Eleştiri Yapayım :) !

(+)Konu Tasarımı Çok Hoşuma Gitti Özellikle (Sunucuya Neler Eklendi/Kaldırıldı) Bölümü
(+)Sunucudaki sistem çok güzel fakat yöncüyü çok fazla tavsiye etmiyorlar

NOT
Şuanda eksik gördüğüm biryer yok sunucu açıldığında eksik gördüğüm yerleride sizinle paylaşırım umarım istediğiniz hedeflere kısa zamanda ulaşırsınız

Başarılar !
Merhaba, Zaten yöncüden vazgectim batihostta alacam ilk ay 3gb alacam forumda batihostun reklamina gore 2gb ustu sunucu alanlara 1gb veriyorlarmıs o dogruysa 4gb olacak ılk ay 4gb yetecegını dusunuyorum ikinci ay vip paralarıyla daha ust bir kademeye gececegiz. NameServeride godady den alacam.

___________________________________________________________________​

* 21.11.2016 Ban Plugini Degistirildi
* 21.11.2016 Ozel Ayarlanmis Anti-Reklam/Kufur Eklendi
* 21.11.2016 Markete 50TLYE Lavda Yuzebileceginiz Bot Eklendi(Sadece 3 Tane Satilacak) (KALDIRILDI)

Son düzenleme:

LastLegend188

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eksik şeylerin illaki vardır buluruz sunucu açılsın da :D

Akiza

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Map bitsin market , kutulae ayarlansin acilacaktir Sunucuyu map biterse En Gec haftaya haftasonu acmayi planliyorum

-------------
Yenilikler
Market plugini türkçeleştirildi.
kutular ayarlansın derken kutu pluginide mi var
varsa çok güzel olur taş odun toprak kazınca falan geliyorsa tam olur :D

Secret_Wither2

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
kutular ayarlansın derken kutu pluginide mi var
varsa çok güzel olur taş odun toprak kazınca falan geliyorsa tam olur :D
Kutu plugini var anahatarla kutulari acabiliyoesunuz ve anahtarlae belirli bir ucret karsiligi satiliyor bu anahatsrlaein parasini sunucada cabalayarak kazanabilirsiniz mesela madenci jobuna girip msdenciden kazandiginiz parayla kutu acabilrsiniz.

Akiza

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kutu plugini var anahatarla kutulari acabiliyoesunuz ve anahtarlae belirli bir ucret karsiligi satiliyor bu anahatsrlaein parasini sunucada cabalayarak kazanabilirsiniz mesela madenci jobuna girip msdenciden kazandiginiz parayla kutu acabilrsiniz.
birde düzgün yazsan çok güzel olcak :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...